REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Występowała w "The Voice of Poland", a teraz pojawiła się w Sejmie obok Rozenek. Kim jest Narine Szostak?

Jak widać na przykładzie Szymona Hołowni, Małgorzaty Rozenek czy nawet Dominiki Chorosińskiej, osoby związane z branżą rozrywkową odnajdują się w polityce. Choć piosenkarka Narine Szostak z polityką ma niewiele wspólnego, to gwiazda "The Voice od Poland", pojawiła się w Sejmie razem z Małgorzatą Rozenek, w związku z tematem refundacji in vitro.

30.11.2023
15:09
Narine Szostak in vitro
REKLAMA

Jednym z tematów, o których głośno było w ostatnim czasie w Sejmie to refundacja in vitro. Wiadomo, że z osób publicznych w ten temat mocno włączona jest Małgorzata Rozenek. Celebrytka chętnie podejmuje się publicznych dyskusji o in vitro. Sama jest mamą trójki dzieci, które na świat przyszły dzięki tej metodzie. Ostatnio przemawiała w Sejmie, a obok niej pojawiła się Narine Szostak, związana z branżą rozrywkową, a dokładnie z muzyczną.

REKLAMA

Więcej o polityce przeczytasz na łamach Spider's Web:

Gwiazda "The Voice od Poland" pojawiła się w Sejmie razem z Małgorzatą Rozenek.

Narine pojawiła się w Sejmie, gdy było drugie czytanie obywatelskiego projektu ustawy, która zakłada refundację in vitro. Gdy została uchwalona nowelizacja, cieszyła się razem z Małgorzatą Rozenek. Widać, że Szostak mocno angażuje się w tematykę in vitro oraz problem niepłodności polskich par. Sama podkreśla, że jest "mamą najcudowniejszej dziewczynki, o którą walczyła z mężem dziesięć lat". Prowadzi też podcast "Płodność".

Narine Szostak: Muzyka to jej pasja

REKLAMA

Poza tym Narine mocno angażuje się też w muzykę. Szostak jest wokalistką ormiańskiego pochodzenia, która od lat mieszka w Polsce. Z programami telewizyjnymi związana jest już bardzo długo. Najpierw wzięła udział w rozrywkowym programie "Bar" w 2002 roku. Wiele lat później, bo w 2013 roku zaprezentowała się w muzycznym show "The Voice od Poland", gdzie dołączyła do teamu Justyny Steczkowskiej.

Narine wygrała też jeden z odcinków "Szansy na sukces". Ze światem muzyki związana też jest z nieco innej strony, gdzie pracowała w managemencie Izabeli Trojanowskiej oraz grupy Mafia. Aktualnie mocno zajmują ją tematy in vitro, o których sporo też mówi oraz pisze w swoich mediach społecznościowych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA