REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Piękna animacja, Pokemony i inne takie. Dzisiejsze nowości serwisu Netflix

Netlix powoli zaczyna weekend. W serwisie zadebiutują trzy familijne nowości, idealne na rodzinny wieczór, a to za sprawą filmu animowanego "Nimona", który razem z innymi tytułami pojawił się dziś na platformie.

30.06.2023
9:09
Piękna animacja, Pokemony i inne takie. Dzisiejsze nowości serwisu Netflix
REKLAMA

W tym tygodniu Netflix zdecydowanie postawił na jakość, bo chyba większość widzów czekała głównie na premierę 3. sezonu serialu "Wiedźmin", który wczoraj zadebiutował w serwisie. Ale nie ma na co narzekać, czerwiec na Netfliksie był bardzo szczodry, jeśli chodzi o filmowe i serialowe premiery - zdecydowanie jest co nadrabiać. Na platformie czekają takie hity jak nowy sezon "Turbulencji", "Arnold" o karierze Arnolda Schwarzeneggera, sequel pikantnej komedii romantycznej - "Przez moje okno: Rozdzieleni", "Blade Runner 2049" oraz pierwsza część 7. sezonu "Outlandera". Wraz z zaległościami czekają także dzisiejsze nowości, którymi Netflix żegna się z pierwszym letnim miesiącem tego roku.

REKLAMA

Nowości na piątek serwisu Netflix: "Czy to ciasto?": sezon 2.

W kulinarnym reality show "Czy to ciasto?", uczestnicy po raz kolejny zmierzą się w słodkich konkurencjach. Utalentowani cukiernicy będą musieli stworzyć wyjątkowo szczegółowe repliki przeróżnych rzeczy, takich jak torebki, plastikowe kubeczki czy piłki do kręgli, a to wszystko ukryte pod cukrową masą, biszkoptem i kremem. Rywalizujący ze sobą uczestnicy będą musieli zrobić wszystko, by jury nie mogło odróżnić ciasta od jego prawdziwej inspiracji. 

Netflix: zwiastun programu "Czy to ciasto?"

Nimona

Familijny film "Nimona" to wyjątkowa produkcja dla dzieci (i nie tylko), która opowiada historię pewnego rycerza. Wojownik, wplątany w tragiczną zbrodnię, będzie musiał połączyć siły z równie waleczną, zmiennokształtną nastolatką, by oczyścić swoje imię. Pytanie, co zrobi, jeśli okaże się, ze to właśnie dziewczyna jest potworem, którego musi zgładzić? Głównym bohaterom głosu użyczyli Chloe Grace Moretz, gwiazda znana z filmu "Hugo i jego wynalazek" czy "Carrie", oraz Riz Ahmed, aktor z nagrodzonej oscarem produkcji "Sound of Metal".

Netflix: zwiastun filmu "Nimona"

Pokemon: Najwspanialsze podróże - seria: część 2.

REKLAMA

Niesamowite przygody Pokemonów powracają wraz z nową serią "Pokemon: Najwspanialsze podróże". W drugiej części kultowego anime z dzieciństwa, Ash i Gosh nie spoczną na laurach i będą kontynuować swoje wyjątkowe wędrówki w magicznym świecie Pokemonów.  

Netflix: zwiastun anime "Pokemon: Najwspanialsze podróże - seria"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA