REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Na Netfliksa wpadł mroczny hiszpański horror. Sprawdzamy nowości w serwisie

W ostatni wakacyjny piątek Netflix przygotował dwie gorące nowości. Do serwisu wpada bowiem mrożący krew w żyłach horror oraz szalona komedia z Adamem Sandlerem.

25.08.2023
8:58
Na Netfliksa wpadł mroczny hiszpański horror. Sprawdzamy nowości w serwisie
REKLAMA

Ostatni piątek sierpnia musiał w końcu nadejść. I choć wakacje powoli się kończą, to Netflix na poprawę humoru wkracza ze swoimi gorącymi nowościami. Ale zanim przyjrzymy się, co wpadnie dzisiaj do serwisu, warto jeszcze rzucić okiem na inne produkcje z poprzednich tygodni. Na Netfliksa wpadł m.in. 3. sezon serialu "Ragnarok", mocny miniserial kryminalny "Kim jest Erin Carter?", a także koreańska produkcja "Dziewczyna w masce". A jeśli jakimś cudem umknął wam serial dokumentalny o procesie Johnny'ego Deppa i Amber Heard, to również tę produkcję warto nadrobić. Tymczasem wracamy do nowości Netfliksa i sprawdzamy, co zadebiutuje w ostatni wakacyjny piątek.

REKLAMA

Nowości na piątek serwisu Netflix: "Klub miłośników kryminałów"

Mrożący krew w żyłach horror "Klub miłośników kryminału" skupia się na historii ośmiorga kolegów, którzy uwielbiają horrory ponad wszystko. Ich pasja wkracza w ich życie zbyt mocno, kiedy okazuje się, że ściga ich klaun morderca, który najwyraźniej zna ich wspólny, nieprzyjemny sekret.

Netflix: zwiastun filmu "Klub miłośników kryminału"

Nie jesteś zaproszona na moją bat micwę

REKLAMA

Fabuła tej szalonej komedii skupia się na dwóch przyjaciółkach - Lidii i Stacy. Okazuje się, że plany na fantastyczne bat micwy stają pod znakiem zapytania, a zagrożeniem dla projektów jest popularny uczeń i pewien szkolny dramat. W rolach głównych wystąpili Idina Menzel, Jakie Sandler i Adam Sandler. 

Netflix: zwiastun filmu "Nie jesteś zaproszona na moją bat micwę"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA