Tysiak za wolontariat na Open'erze. Panie Areczku, nie dla pana. Dla organizatorów
Nie byłoby festiwali, gdyby nie wolontariusze. Wielkie imprezy w dużej mierze funkcjonują dzięki ich ciężkiej pracy, wykonywanej - to warto podkreślić - za darmo. Jednakże nie wszyscy organizatorzy wydarzeń zdają się ją doceniać. Bo jeśli chciałbyś zostać wolontariuszem na Open'erze, musisz zapłacić prawie tysiaka. Tak, ty musisz zapłacić.

REKLAMA
