REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Internet zapłonął, gdy zobaczył ten strój na Met Gali. Gwiazdor "The Last of Us" rozgrzał fanów do czerwoności

Pedro Pascal był jednym z aktorów, który pojawił się na tegorocznej Met Gala 2023, czyli największym święcie mody. Mimo że strój Valentino złamał sporo zasad "modowych Oscarów", kreacja gwiazdora "The Last of Us" była jedną z najbardziej komentowanych tego wieczoru. Twitter i Instagram zapełnił się pozytywnymi komentarzami w stronę stylizacji Pedro Pascala.

02.05.2023
13:37
Pedro Pascal na Met Gala
REKLAMA

Tegoroczna Met Gala była uhonorowaniem twórczości Karla Lagerfelda, zmarłego w 2019 roku dyrektora artystycznego Chanel. Gwiazdy jak zwykle dopisały na największym modowym wydarzeniu, prezentując wymyślne stylizacje, będące interpretacją wystawy „Karl Lagerfeld: A Line of Beauty”.

Niektórzy z nich, tak jak Jared Leto, potraktowali dosłownie pewien element życia osobistego Lagerfelda, przebierając się za kotkę projektanta - Choupette. Na podobny pomysł wpadła Doja Cat, która w dodatku udzieliła najdziwniejszego wywiadu w historii Met Gali.

REKLAMA

Pedro Pascal w oryginalnej kreacji Valentino na Met Gala 2023.

Na zupełnie inny pomysł wpadł za to Pedro Pascal, którego popularność poszybowała w górę po udziale w serialu HBO "The Last of Us". Chilijsko-amerykański aktor postawił na kreację Valentino, na którą złożyła się czerwona koszula, czarny krawat, szorty w takim samym kolorze oraz czerwony płaszcz. Jego stylizacja przypomina nieco ubiór członków elektronicznej grupy Kraftwerk na płycie The Man-Machine z 1978 roku.

Choć Pedro złamał sporo zasad Met Gali, w końcu mężczyźni rzadko pojawiają się w szortach na Met Gali, to jednak jego stylówka wywołała ogromną euforię, nie tylko wśród fanów "The Last of Us".

Tą stylówką Pedro Pascal wywołał euforię, nie tylko wśród fanów "The Las of Us"

REKLAMA

Pascal, którego internauci nazwali "internetowym tatusiem", ze względu na role ojców w "The Last of Us" oraz "The Mandalorian" zalali Twitter oraz Instagram pozytywnymi komentarzami, podkreślając, że Pedro w oryginalnej stylizacji Valentino wygląda wręcz obłędnie.

Pedro Pascal może nosić wszystko i w każdej rzeczy będzie wyglądać super, ten facet nie boi się niczego - pisali zachwyceni fani. Inni dodawali: Te buty przypominają mi klimat Trenta Reznora z lat 90 - czytamy. Z kolei uradowane fanki Pedro pisały: Ten strój, te nogi, wszystko idealnie.

Rzeczywiście, patrząc na stylizację Pedro Pascala, nie można przejść obok niego obojętnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA