REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Masz PlayStation? Będziesz mógł oglądać filmy za darmo

W przyszłym roku BRAVIA CORE zmieni się w Sony Pictures Core. Ze zrebrandingowanego serwisu VOD od Sony już teraz mogą korzystać gracze posiadający konsole PlayStation 4 lub 5. Co więcej, niektórzy będą mogli obejrzeć część filmów zupełnie za darmo.

06.10.2023
12:28
sony vod playstation za darmo
REKLAMA

Jakiś czas temu Sony udostępniło aplikację BRAVIA CORE na telewizorach z serii BRAVIA XR wyprodukowanych od 2021 roku i wybranych urządzeniach Xperia. Teraz jednak firma zdecydowała się na rebranding serwisu VOD umożliwiającego wypożyczenie i wykupienie filmów na żądanie. Z tego właśnie względu w przyszłym roku będzie się on nazywał Sony Pictures Core, z którego już teraz mogą korzystać posiadacze konsol PlayStation 4 lub 5.

Żeby móc skorzystać z Sony Pictures Core wystarczy pobrać aplikację na konsolę i się w niej zarejestrować. Oferta platformy obejmuje ponad 2 tys. tytułów, wśród których znajdziemy nowości ("Spider-Man: Poprzez multiwersum") i starsze tytuły. Kusząca wydaje się możliwość oglądania filmów we wczesnym dostępie. Na ten moment na niektórych rynkach (niestety, nie w Polsce, ale to ma się wkrótce zmienić) użytkownicy mogą dzięki temu obejrzeć "Gran Turismo", a jeśli się na to zdecydują, otrzymają dodatkowo kredyty do wykorzystania w grze "Gran Turismo 7".

O PlayStation dowiesz się więcej ze Spider's Web:

REKLAMA

Sony Pictures Core - jak korzystać z darmowej oferty?

Jeśli jesteście posiadaczami subskrypcji PlayStation Plus Premium, otrzymacie też dostęp do specjalnego katalogu, z którego będziecie mogli korzystać za darmo. Obejmuje on do 100 tytułów pozbawionych reklam. Oferta będzie się zmieniać i - jak czytamy w informacji prasowej - znajdziemy w niej m.in. "Looper", "Final Fantasy XV: Gwardia Królewska", "Elizjum" czy "Resident Evil: Potępienie".

REKLAMA
Gran Turismo - Sony Pictures Core

Sony zapowiada rozwój oferty Sony Pictures Core, pisząc, że to "dopiero początek". W przyszłości mają się tam pojawić np. hitowe anime z Crunchyroll. Do tego nie zabraknie też dodatkowych benefitów. Na szczegóły musimy jednak jeszcze poczekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA