REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Szykujcie popcorn na zwiastun nowego filmu Zacka Snydera. Ależ to będzie widowisko!

Spora część fanów wciąż nie może przeboleć, że Zack Snyder pożegnał się już z Kinowym Uniwersum DC. Teraz współpracuje z Netfliksem, dla którego zrobił jakiś czas temu "Armię umarłych". To był jednak tylko przedsmak czekających nas atrakcji, bo wielkimi krokami zbliża się premiera jego najnowszego epickiego projektu - "Rebel Moon".

07.11.2023
19:37
rebel moon zack snyder netflix trailer
REKLAMA

"Rebel Moon" to autorska wariacja Zacka Snydera na temat "Gwiezdnych wojen". Fabularnie znajdziemy tu wiele punktów wspólnych z sagą zapoczątkowaną przez George'a Lucasa. Opowieść skupia się na tajemniczej kobiecie, która staje się największą nadzieją na przetrwanie mieszkańców pewnej kolonii. Zagrażają im oczywiście potężne armie.

Netflix nie szczędził Zackowi Snyderowi grosza. Na jego nowy projekt wydał 166 mln dolarów. Budżet ten obejmuje dwa filmy, a właściwie to nawet cztery. Na długo przed premierą pierwszego z nich twórca zapowiedział, że Netflix dla obu tytułów zamówił też wersje reżyserskie, które w przeciwieństwie do oryginałów będą mogły pochwalić się kategorią wiekową R. Już samo to pokazuje, jak wielkie nadzieje serwis pokłada w nadchodzących produkcjach. Zresztą nic dziwnego.

Więcej o Zacku Snyderze poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Rebel Moon - Zack Snyder zapowiada trailer filmu

Wiemy już, że możemy spodziewać się epickiej przygody w bardzo odległej galaktyce. I to nie musimy w tym wypadku wierzyć Zackowi Snyderowi i Netfliksowi na słowo, bo jakieś dwa miesiące temu w sieci pojawił się teaser "Rebel Moon - Części 1: Dziecka ognia". Część widzów do dzisiaj zbiera po nim szczęki z podłogi. Muszą się z tym pośpieszyć, gdyż za chwilę mamy dostać pełnoprawny zwiastun.

Rebel Moon - Zack Snyder - trailer - Netflix

Nadejście trailera w swoich mediach społecznościowych zapowiedział sam Zack Snyder. Zgodnie z jego wpisem na X (dawny Twitter) już w tę niedzielę będzie gościem "America's Game of Week" na kanale FOX, gdzie pokaże zwiastun swojego najnowszego dzieła. To jednak informacja dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Ale nie martwcie się: wideo zapewne zaraz wyląduje na YouTube.

REKLAMA

Tym bardziej że tego samego dnia, zaraz po wizycie w programie kanału FOX Zack Snyder pojawi się na live'ie w ramach organizowanego przez Netfliksa Geeked Week. Tam z pewnością opowie więcej na temat "Rebel Moon". Audycja rozpocznie się na stronie wydarzenia o 1:30 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Premiera filmu "Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia" 22 grudnia na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA