REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale /
 4. Dzieje się

Serial z Raulem Castillo i Kate Marą wpadł na Disney+. Co obejrzeć w weekend?

Disney+ po Nowym Roku nie zwalnia tempa. Platforma stawia oczywiście na kolejne odcinki znanych i lubianych seriali, ale również i na nowe filmy. "Ishura" oraz "Rocznik 2009" to jedne z nowości Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

06.01.2024
13:11
Serial Disney+ Kate Mara
REKLAMA

Disney+ jak zawsze ma dla swoich fanów ciekawe filmowe i serialowe propozycje z gatunków takich jak chociażby fantasy, przygoda czy dokument. Ciekawie będzie się działo w serialach. W weekend sięgnijcie po dwie nowości. Mowa o produkcjach "Ishura" oraz "Rocznik 2009", które ruszyły z 1. sezonami od 3 stycznia.

REKLAMA

Więcej o Disney+ przeczytasz na Spider's Web:

"Ishura" na Disney+. To historia Króla Demonów.

"Ishura" to serial o historii Króla Demonów, przez którym zadrżał cały świat. Został on pokonany, lecz imię i postać Bohatera, który to zrobił, pozostaje tajemnicą. Gdy zakończyła się tzw. epoka strachu, na świecie zostaje już tylko jedna siła, która może stać się kolejnym zagrożeniem. Jest to shura, czyli posiadający moc setki demonów, co czyni ich wręcz niepokonanymi. Opanowali już wszelkie zdolności, ryzykują dumę, godność oraz życie w nieustających bitwach, aby spełnić swoje wszystkie pragnienia. I tak w pewnym momencie rozpoczyna się walka o wyłonienie ostatecznego bohatera.

Ishura

"Rocznik 2009" to kolejna, serialowa propozycja od Disney+. To serial sensacyjny, który opowiada o roczniku agentów FBI, działających w trzech różnych epokach. Muszą oni radzić sobie z wielkimi zmianami w amerykańskim wymiarze sprawiedliwości, które są spowodowane zastosowaniem sztucznej inteligencji. Warto dodać, że akcja produkcji rozciąga się na wiele dziesięcioleci, a różne jego wątki przeplatają się, ukazując naturę zarówno człowieczeństwa, ale też sprawiedliwości, różnych wyborów, które są dokonywane przez różnych ludzi, kształtujące nasze życie. Głównymi bohaterami serialu są Tayo, który jest jednym z najbardziej niekonwencjonalnych agentów, ale też Poetka, która odnosi ogromne sukcesy i jest jedną z najbardziej tajnych agentek wszech czasów. W rolach głównych w serialu wystąpili m.in. Raul Castillo, Kate Marra oraz Rosalind Eleazar. "Rocznik 2009" można oglądać od 3 stycznia na Disney+.

Rocznik 2009

"Indead Unlock" to również serialowa nowość Disneya. Obecnie można oglądać 4. odcinek 1. sezonu serialu. Fuuko Izumo zmaga się z ciągłym pechem. Sprowadza nieszczęścia na każdego, kto jej dotnie, czym doprowadziła do śmierci bliskich jej sercu osób. Dziewczyna postanawia więc rzucić się pod pociąg, lecz powstrzymuje ją przechodzący niedaleko mężczyzna. Jak się wkrótce okazuje, mężczyzna skrywa niezwykłą tajemnicę.

Undead Unlock
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

 • Ishura
 • Rocznik 2009
 • Smoki z Wonderhatch
 • Undead Unlock
 • A gdyby...?
 • Percy Jackson i Bogowie olimpijscy"
 • BTS Monuments: Beyond The Star
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA