REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Stallone mówi, kto powinien zostać nowym Rambo

Amerykański aktor mimo swoich 77 lat przeżywa obecnie drugą młodość. Często pojawia się w programach telewizyjnych, śledzi kariery aktorów i aktorek nowego pokolenia, niedawno założył też swoje oficjalne konto na TikToku, gdzie z ogromnym sukcesem odtworzył viralowy trend. Jego udział w serii filmów „Rambo” wspominany jest do dzisiaj z wielkim sentymentem. Niedawno mogliśmy zobaczyć go w The Tonight Show, prowadzonym przez Jimmy’ego Fallona. Sylvester Stallone zdradził widowni, kto według niego powinien zostać kolejnym Rambo. Wybór wydaje się być dość zaskakujący, ale jedynie na pierwszy rzut oka.

13.02.2024
10:51
Stallone mowi, kto nowym rambo
REKLAMA

Noszenie na barkach franczyzy Rambo to nie tylko ogromna odpowiedzialność, ale też bardzo ciężkie zadanie. Nie jest łatwo udźwignąć klasykę, w szczególności pod bacznym wzrokiem Sylvestra. Niewielu osobom z aktorskiego świata udałoby się spełnić oczekiwania zarówno fanów serii, jak i samych twórców. Stallone ma jednak jednego kandydata, któremu z chęcią przekazałaby pałeczkę, jeżeli byłaby do tego stosowna okazja. Kto jest tym szczęśliwcem?

REKLAMA
Stallone mówi, kto powinien zostać nowym Rambo

Stallone mówi, kto powinien zostać nowym Rambo

Odtwórcą kultowej roli, według amerykańskiego aktora, powinien być Ryan Gosling. Dlaczego? Podobno filmowy Ken jest bardzo dużym fanem fikcyjnej postaci. W swoich młodzieńczych latach chodził do szkoły ubrany jak żywcem wyjęty w planu filmowego nowego „Rambo”, cytował jego słowa i czerpał inspiracje z dorobku artystycznego Sylvestra Stallone’a. Osoba, która wie o bohaterze tak dużo, z pewnością wiernie go odtworzy. Sam Gosling wiele razy publicznie wyrażał swoją miłość do serii filmów o weteranie wojny w Wietnamie, który rozpoczyna prywatną walkę z brutalną policją.

Wciąż powtarzał [Ryan], że ma wiele wspólnego z Rambo. Pomyślałem, wiesz, to jest interesujące. Jeśli kiedykolwiek przekażę pałeczkę, przekażę ją jemu, ponieważ kocha tę postać.

stwierdza Stallone

Więcej na temat "Rambo" czytaj na łamach Spider's Web:

Co łączy Rambo i Kena?

REKLAMA

Stallone uważa, że sam jest „za brzydki”, aby zagrać Kena, natomiast Ryana Goslinga z chęcią obsadziłby w roli nowego Rambo. W trakcie programu The Tonight Show prowadzący pokazał widzom dwa zdjęcia. Jedno z nich przedstawiało bohatera Johna Rambo w białym futrze z norek, a drugie Kena z głośnego filmu „Barbie” – w bliźniaczo podobnym stroju. Okazuje się, że nie był to zbieg okoliczności. Gosling przyznał, że to właśnie ten element ubioru wyróżniał odgrywanego przez niego „głównego” Kena od wszystkich innych Kenów.

Dowiedzieliśmy się, że Stallone nosił wiele norek. Dopóki Ken go nosił [płaszcz], był Kenem z norkami. To odróżniało go od innych Kenów.

mówi Gosling
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA