REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

TVN będzie grał w "Mafię". To nie żart, tylko nowa ramówka stacji

TVN wiosną stawia na nowości. W ofercie programowej stacji znalazło się 5. nowych show, takich jak m.in. "The Traitors. Zdrajcy", "Autentyczni" oraz "Masterchef Nastolatki".

02.02.2024
15:15
Maciej Stuhr Autentyczni program TVN
REKLAMA

Gdy Polsat w swojej ofercie programowej stawia na sprawdzone formaty, jak m.in. "Taniec z gwiazdami", czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", TVN wypuszcza rozrywkowe nowości. W wiosennej ramówce stacji zagościło aż 5. nowości. O jakich programach mowa?

REKLAMA

Więcej o TVN czytaj w Spider's Web:

Wiosenne nowości TVN. Co obejrzeć wiosną 2024?

"The Traitors. Zdrajcy" to jedna z nowości TVN. Formuła programu inspirowana jest popularną grą Mafia, której uczestnicy podzieleni zostają na "zdrajców" oraz "lojalnych". Ich misją jest skończenie serii wyzwań oraz zdobycie pieniędzy. Tytułowi zdrajcy będą mieli za zadanie wyeliminowanie tych lojalnych. Ci będą próbować zrobić wszystko, aby jako pierwsi zdemaskować przeciwników oraz ochronić oczywiście siebie. Program zadebiutować ma z końcem lutego, a jego prowadzącą została Malwina Wędzikowska.

Kolejny program, który widzowie mogli trochę poznać to "Autentyczni" z Maciejem Stuhrem w roli prowadzącego i moderatora. Do tej pory stacja wypuściła dwa odcinki. To format, w którym osoby w spektrum autyzmu zadają pytania znanym i lubianych osobom, wcielając się w dociekliwych dziennikarzy. W dwóch pierwszych odcinkach gościli Robert Makłowicz i Natalia Kukulska. To okazja, by bliżej poznać świat autystycznych osób. Wiadomo, że emisję 3. odcinka zaplanowano na 25 lutego.

Kolejną nowością będzie już wcześniej zapowiadany show "Czas na show. Drag Me Out". W programie wystąpi szóstka osób z show-biznesu, gdzie razem z performerkami drag stworzą sceniczne transformacje. Program ma poprowadzić piosenkarka Mery Spolsky, z kolei show uczestników będzie oceniać jury w postaci Andrzeja Seweryna (sam aktor wcielił się w drag queen w serialu "Królowa"), Michał Szpak oraz Anna Mucha. Obecnie trwają zdjęcia do show i na ten moment nie wiadomo, kiedy program miałby dokładnie ruszyć.

Znany wszystkim jest show "Masterchef". Z kolei nowością w wiosennej ramówce będzie program z udziałem nastolatków, czyli "Masterchef Nastolatki", który wyłoni najlepszych młodych miłośników gotowania. W jury zasiądzie Dorota Szelągowska, Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Z kolei w roli prowadzącego zadebiutuje Michał "Rozkoszny" Korkosz, znany influencer kulinarny. Wiadomo, że w pierwszych dwóch odcinkach jury wyłonić ma najlepszą czternastkę, która będzie miała możliwość walczyć dalej. Na razie nie jest znana data premiery programu. Wiadomo jedynie, że show będzie emitowany w niedziele.

W wiosennej ramówce TVN nowością będzie również program z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda podejmuje wyzwania, które rzucane są jej przez osoby ze świata sportu czy filmu. Zarówno sama Rozenek, jak i wszyscy jej konkurenci muszą się sprawdzić w wybranej dyscyplinie. Ta ma być bardzo odległa od wykonywanego przez nich zawodu. Wszyscy mają cztery tygodnie na to, aby przygotować się do kompletnie nowego dla nich zadania.

Poza nowościami, dobrze sprawdzone formaty i seriale

REKLAMA

Poza nowościami, na antenie TVN widzowie zobaczą też znane i lubiane produkcje, jak m.in. odświeżony show "Mam talent" czy "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler w roli głównej. W ramówce pojawią się też znane i lubiane seriale, jak m.in. 3. sezon "Skazanej".

Skazana TVN
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA