REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Wielkie kłamstewka" i 3. sezon: data i obsada. Wszystko, co o nim wiemy

"Wielkie kłamstewka" to hitowy serial HBO, który doczekał się 2 sezonów. Choć fani serialu liczyli na kolejne odcinki, ekipa "Kłamstewek" w wywiadach mówiła, że nie wyobraża sobie pracy na planie po śmierci reżysera, Jeana-Marca Vallee. Teraz Nicole Kidman dała nadzieję wiernym wielbicielom serialu na to, że w przyszłości zobaczą odcinki 3. sezonu hitu HBO. Co wiemy o 3. sezonie "Wielkich kłamstewek"?

20.11.2023
9:52
Wielkie kłamstewka 3 sezon serialu HBO
REKLAMA

 Od premiery drugiego sezonu "Wielkich kłamstewek" minęły już ponad cztery lata, pozostawiając fanów w dużym niedosycie. Gdy jednak w 2021 roku pojawiły się informacje o śmierci reżysera, Jeana-Marca Vallee, widzowie stracili nadzieję na kolejne odcinki.

REKLAMA

Więcej o "Wielkich kłamstewkach" czytaj w Spider's Web:

Nicole Kidman dała nadzieję fanom na 3. sezon "Wielkich kłamstewek".

Dodatkowo główna obsada serialu, m.in. Zoe Kravitz wypowiadała się w mediach, iż nie wyobraża sobie, iż po takiej tragedii miałyby powstać odcinki do 3. sezonu. Może jednak nie wszystko stracone? Serwis Deadline poinformował, iż producentka serialu oraz jedna z głównych aktorek, Nicole Kidman potwierdziła powstanie 3. sezonu "Wielkich kłamstewek". Na razie próżno jednak szukać jakichkolwiek informacji odnośnie szczegółów 3. sezonu oraz daty premiery.

Pokochałam Wielkie kłamstewka, ponieważ pojawiły się w pewnym momencie mojego życia, kiedy miałam już dzieci i myślałam, że przejdę na emeryturę. Potem jednak nadarzyła się okazja, w której razem z Reese Witherspoon wyprodukowałyśmy ten serial. Wszyscy go obejrzeliście i odniósł ogromny sukces. A my dostarczymy wam trzeci sezon, tak dla waszej wiadomości.- cytuje słowa aktorki portal Deadline, które miała wypowiedzieć podczas spotkania CME Group Tour Championship.

"Wielkie kłamstewka"
REKLAMA

"Wielkie kłamstewka" to hitowy serial z nagrodami. Kto w obsadzie?

Gdyby udało się zrealizować 3. sezon, fani byliby niezwykle szczęśliwi. W końcu "Wielkie kłamstewka" to jeden z największych serialowych hitów HBO ostatnich lat. Serial zdobył aż 4. nagrody Złoty Glob w 2018 roku. "Wielkie kłamstewka" to serial stworzony na podstawie powieści o tym samym tytule, autorstwa Liane Moriaty. Akcja serialu rozgrywa się w spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey i skupia się na trzech kobietach - przyjaciółkach Madeline, Celeste oraz Jane, których dzieci zaczynają właśnie naukę w szkole. To serial o przyjaźni, ale też skrywanych tajemnicach i demonach z kryminalną zagadką w tle. W głównej obsadzie serialu poza Nicole Kidman znalazły się takie nazwiska, jak m.in. Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Laura Dern, Zoe Kravitz oraz Alexander Skarsgård.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA