REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Adidas twierdzi, że z pomocą aplikacji zmierzy siłę i prędkość twojego strzału na bramkę

To wszystko przy użyciu obecnego w każdym smartfonie i tablecie aparatu. Od zawsze byłem bardziej niż sceptyczny w przypadku tego typu „magicznych” aplikacji. Jednak kiedy stoi za nimi gigant z branży odzieżowej i sportowej, można zdobyć się na cień zaufania.

28.09.2015
15:54
Adidas za pomocą aplikacji zmierzy siłę i prędkość strzału
REKLAMA
REKLAMA

Adidas Snapshot możecie pobrać z platformy Google Play oraz iTunes App Store. Program jest darmowy i opiera się o optykę zamontowaną w przenośnym urządzeniu. To właśnie za pomocą aparatu aplikacja generuje wyniki, interpretując nagrany strzał, który oddajemy w światło bramki. Ewentualnie trzepaka, bo za moich czasów o dzisiejszych orlikach można było sobie co najwyżej pomarzyć.

Na podstawie wideo Adidas Snapshot określa siłę i prędkość strzału.

Twórcy programu nie poprzestali tylko na tym. Aplikacja posiada elementy gry wideo, nastawionej na rywalizację i pobijanie własnych rekordów. Programiści wszyli w kod specjalne osiągnięcia do odblokowania, rankingi oraz wtyczki społecznościowe. Dzięki nim można się pochwalić nie tylko efektownym strzałem, ale również jego siłą i prędkością. No, przynajmniej w teorii.

W praktyce Adidas Snapshot częściej przyda się do dodawania „kosmicznych” efektów do naszego filmiku. Pamiętacie ogniste poświaty w jednej z odsłon gry FIFA, o ile odpowiednio mocno kopnęło się piłkę? Klimat Shaolin Soccer ponownie wisi w powietrzu, tym razem w amatorskim, mobilnym wydaniu.

REKLAMA

Oczywiście nie trudno zgadnąć, jakie jest prawdziwe zastosowanie programu Adidas Snapshot. Program zachęca do zakupów w sklepie z odzieżą sportową, szukając najbliższych placówek rozpoznawanej na całym świecie firmy. Najwyraźniej dzięki ich fluorescencyjnym butom, spodenkom i koszulkom piłka poleci jeszcze szybciej i jeszcze mocniej.

Aplikację Adidas Snapshot dla systemu Android oraz iOS pobierzesz korzystają z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA