REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Anita Sokołowska opowiedziała o ostatniej scenie w "Przyjaciółkach". Wzruszający moment

Anita Sokołowska grała w jednym z topowych seriali Polsatu, "Przyjaciółki", gdzie wcielała się w postać Zuzy, która była jedną z czterech głównych bohaterek. W tym roku gwiazda podjęła decyzję, by pożegnać się z serialem. Teraz aktorka zdradziła, jak wyglądała ostatnia, bardzo emocjonalna scena z jej udziałem w serialu.

23.10.2023
13:58
Anita Sokołowska Przyjaciółki
REKLAMA

Anita Sokołowska grała w serialu "Przyjaciółki" przez jedenaście lat. Choć jej bohaterka Zuza spotkała się z ogromną sympatią widzów, ale też sama aktorka lubiła postać przez nią graną, podjęła decyzję, aby pożegnać się z jednym z topowych seriali Polsatu. Jej bohaterka Zuza została uśmiercona, co oczywiście spotkało się z ogromnymi emocjami ze strony całej ekipy, jak i koleżanek z serialu: Magdaleny Stużyńskiej, Małgorzaty Sochy i Joanny Liszowskiej.

REKLAMA

Sokołowska zdradziła, jak wyglądała ostatnia scena w "Przyjaciółkach". Nie zabrakło wzruszeń.

Zarówno samo odejście Sokołowskiej po jedenastu latach z serialu, jak i realizowana scena odejścia - śmierci aktorki wzbudziła mnóstwo emocji. Tego dnia obecne były oczywiście wszystkie aktorki. W rozmowie z serwisem Plotek.pl Sokołowska opowiedziała o szczegółach tej sceny. Jak się okazuje, ekipa tego dnia ubrała się na czarno, roniąc łzy.

Był to wzruszający moment ze względu na to, że cała ekipa tego dnia, kiedy kręciłam sceny śmierci, ubrana na czarno, była w tym pokoju, w którym kręciłam. Wszyscy płakali. Mężczyźni też uronili łzę. Był to dla mnie bardzo wzruszający moment i nie ukrywam, że czułam się szczęśliwa. Było to potwierdzenie, że moja praca i osoba, na tym planie i dla tych ludzi, dużo znaczyła

powiedziała aktorka.

Fani dziękowali Anicie Sokołowskiej za wspólne lata spędzone z jej serialową Zuzą

Nie tylko serialowa ekipa płakała po bohaterce, granej przez Sokołowską. Gdy aktorka opublikowała pożegnalny post w mediach społecznościowych, informując swoich fanów, że odchodzi z serialu, wielu widzów dziękowało Anicie za wspólne lata z jej serialową Zuzą, podkreślając, że będzie tęsknić. Media społecznościowe aktorki zalały pozytywne komentarze fanów.

REKLAMA

Nie jestem w stanie wyrazić jak wielką i głęboką wdzięczność czuję za Wasze wszystkie słowa wsparcia, życzliwości, zrozumienia i akceptacji związanego z moim odejściem z Przyjaciółek. Wiadomości otrzymuje od was w komentarzach, wiadomościach prywatnych - są ich nie setki, a tysiące. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie osobiście, choć się staram. To tylko dowód na to, że nasza praca - aktorów ma sens, jeśli potrafimy dostarczyć Wam tylu emocji i wzruszeń, które Wy odbieracie i przeżywacie. Bardzo wam dziękuję

pisała na Instagramie.

Do serialu "Przyjaciółki" powróciła z kolei Agnieszka Sienkiewicz, która wciela się w postać Doroty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA