REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Lepiej późno, niż wcale – aplikacja Kickstarter nareszcie na Androidzie

To wręcz zastanawiające, że największa platforma crowdfundingowa na świecie nie posiadała oficjalnej aplikacji na Androida. Po 7 latach od rozpoczęcia działalności, to nareszcie się zmienia. Program Kickstarter zadebiutował w Google Play.

25.01.2016
10:29
Lepiej późno, niż wcale – Kickstarter już na Androidzie
REKLAMA
REKLAMA

Kickstarter to największa na świecie platforma crowdfundingowa. Założona przez 3 współwłaścicieli, zaczęła działać już w 2009 roku, z miejsca zyskując uwagę mediów i dziennikarzy. Wkrótce sukces Kickstartera zaczął rozprzestrzeniać się poza granice USA, stanowiąc zupełną nowość, jeżeli chodzi o sposób pozyskiwania środków na własne projekty i produkty.

W ciągu 7 lat działania, Kickstarter skumulował 2 miliardy dolarów, przeznaczone na rozwój działalności pojedynczych osób i małych firm.

Dzisiaj ciężko znaleźć osobę, która nie słyszałaby o witrynie, na której można wesprzeć ciekawe projekty internetowych wizjonerów. Na Kickstarterze środków potrzebują twórcy gier komputerowych, projektanci ubrań i biżuterii, dziennikarze, twórcy planszówek, producenci komputerowych podzespołów i wielu, wielu innych. Wśród projektów krzyczących do nas o finansowanie znajdują się czasami niesamowite perły.

kickstarter android class="wp-image-58871"
REKLAMA

Dotychczas Kickstarter kojarzył mi się z przeglądaniem ich witryny za pomocą laptopa. Nie przyszło mi do głowy, aby pobrać oficjalną aplikację, ale byłem przekonany, że ta znajduje się w Google Play. To byłoby bardzo dziwne, gdyby platforma tego kalibru nie posiadała oficjalnego programu dedykowanego Androidowi. A jednak, tak właśnie było. Do teraz.

Aplikację Kickstarter nareszcie można pobrać z Google Play. Zrobicie to, korzystając z poniższego odsyłacza.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA