REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Nowy, darmowy Asphalt już jest! Tym razem przygotujcie się na bezdroża i wertepy

Asphalt to najważniejsza seria mobilnych zręcznościowych gier wyścigowych. Teraz, za sprawą przepięknego Asphalt Xtreme, przeniesiemy się z asfaltowych dróg na wertepy i bezdroża.

08.11.2016
10:24
Nowy Asphalt Xtreme już jest! W dodatku za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Kiedy po raz pierwszy uruchomiłem Asphalt Extreme, zacząłem zadawać sobie pytanie, jakim cudem tak piękne gry lądują na smartfonach. To wręcz nierealne! Jeszcze kilka lat temu w podobny tytuł grałbym na konsoli, zachwycając się efektami świetlnymi bądź liczbą tras i skrótów prowadzących do linii mety.

Asphalt Xtreme to bez dwóch zdań jedna z najładniejszych gier mobilnych, jakie kiedykolwiek powstały.

Produkcja jest do tego niezwykle płynna. Pomimo masy interaktywnych elementów na ekranie, zawrotnej prędkości, odpalonego nitro i piasku pod kołami, na iPhone 6S Plus rozgrywka nie zwolniła ani na moment. Niestety, niewiele dobrego mogę napisać o temperaturze mojego urządzenia. Smartfon został rozpalony do czerwoności.

Warstwa wideo to nie jedyny argument przemawiający za przetestowaniem Asphalt Xtreme. Drugim jest wciągająca rozgrywka, szybko zarażająca syndromem „jeszcze tylko jednego wyścigu”. Jako, że te zazwyczaj trwają nie więcej niż minutę - dwie, kolejne trasy pochłania się w zastraszającym tempie.

REKLAMA

Do tego wszystkiego Asphalt Xtreme jest do pobrania za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. Oczywiście producenci gry rekompensują to sobie mikro-transakcjami wszytymi w grę. Nie wiem jak będzie póżniej, ale po kilkunastu pierwszych wyścigach te nie należą do przesadnie utrudniających życie. Oczywiście im dłużej gramy, tym system mocniej będzie nas przyciskał do wydania prawdziwych pieniędzy.

Jeżeli chcecie przetestować przepiękne Asphalt Xtreme, skorzystajcie z poniższych odsyłaczy dla Androida, Windowsa oraz iOS.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA