REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Jennifer Lopez i Ben Affleck: o co chodzi z ich rozstaniem? Czy czeka nas rozwód dekady?

Rozwód Jennifer Lopez i Bena Afflecka to w ostatnim czasie w sieci temat numer 1. Od czego się zaczęło? Jak się potoczyło? I czy rzeczywiście możemy spodziewać się rozwodu dekady w błysku fleszy i pod czujnym okiem kamer? Zebraliśmy wszystkie informacje na temat plotek o rozwodzie J.Lo i Bena Afflecka.

21.05.2024
10:38
ben affleck jennifer lopez rozwod spekulacje
REKLAMA

Historia związku Bennifer znalazła swój początek już w 2002 r. - Affleck i Lopez zaczęli się wówczas spotykać przez 18 miesięcy, a w międzyczasie, w październiku 2002 r., gwiazdor postanowił oświadczyć się swojej ukochanej. W 2004 r. zdecydowali się rozstać, jednak wciąż utrzymywali przyjacielskie relacje. Po latach ich uczucia odżyły - między piosenkarką a aktorem na początku 2021 r. wywiązał się romans, który ostatecznie doprowadził do ich ślubu w lipcu 2022 r.

REKLAMA

Jennifer Lopez i Ben Affleck: rozwód. O co chodzi?

Wszystko zaczęło się podczas Met Gali, która w tym roku odbyła się w nocy z 6 na 7 maja. Jennifer Lopez pojawiła się na beżowym dywanie w połyskującej kreacji domu mody Schiaparelli, jednak to nie o stylizacji piosenkarki mówiło się najgłośniej - media zwróciły uwagę na to, że artystka pojawiła się na beżowym dywanie bez swojego męża. Już wtedy zaczęto spekulować, że w ich związku może być coś nie tak.

W późniejszych dniach tabloidy donosiły, że Lopez i Affleck najprawdopodobniej już nie mieszkają razem - 16 maja serwis TMZ poinformował, że aktor przebywał w domu w Brentwood, co tego samego dnia potwierdził portal Us Weekly, a już 3 dni później informator Entertainment Tonight przekazał, że para mieszka osobno, a napięcie między nimi jest bardzo wysokie.

Ben już się wyprowadził i prawdopodobnie będą musieli sprzedać wymarzony dom, którego szukali przez 2 lata. Nigdy nie przestaną się kochać, ale ona nie może go kontrolować, a on nie może jej zmienić. Niemożliwe, żeby to trwało dłużej

- tłumaczył informator "In Touch".

Tymczasem 17 maja paparazzi uchwycili uśmiechniętą Jennifer Lopez, która miała na palcu obrączkę. Co zatem jeszcze bardziej zaogniło plotki o rozwodzie pary? Tego samego dnia zrobiono zdjęcia również Affleckowi i okazało się, że aktor nie miał wówczas obrączki (założył ją ponownie 19 maja, czyli 2 dni później). Ten jeden dzień wystarczył, by media zaczęły spekulować i rozpisywać się na temat rozwodu jednej z najpopularniejszych par w Hollywood.

Jennifer Lopez i Ben Affleck - plotki o rozwodzie

W międzyczasie tajemniczy informatorzy zaczęli przekazywać kolejne doniesienia na temat Bennifer.

Portal Us Weekly poinformował, że para "zaczęła mieć problemy kilka miesięcy temu, kiedy Jen zaczęła mocniej angażować się w pracę w związku z przygotowaniami do trasy koncertowej". Informator magazynu "People" doniósł z kolei, że Affleck i Lopez nie świętowali wspólnie Dnia Matki. Oliwy do ognia dolał fakt, że piosenkarka polubiła post o niezdrowych relacjach. We wpisie podkreślono, że nie można budować związku z kimś, komu brakuje uczciwości, nie szanuje czasu drugiej osoby i nie uważa za ważne, by oddzwonić czy wysłać SMS-a, a ponadto nie wie, czego chce.

Wygląda jednak na to, że para na razie nie planuje rozwodu - 19 maja pojawiło się zdjęcie, na którym Lopez i Affleck wyglądają na szczęśliwych. Paparazzo uchwycił ich w momencie powrotu ze szkolnej imprezy, na której występowała córka wokalistki. Wygląda zatem na to, że para najprawdopodobniej, jak to w związkach bywa, przeżywa trudniejszy okres, a spekulacje na temat ich rozwodu to wciąż tylko spekulacje.

Zdjęcie główne: kadr z filmu na YouTube.

REKLAMA

O Jennifer Lopez przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA