REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Beta świetnej aplikacji Hyperlapse od Microsoftu już na Androidzie!

Office Lens to nie jedyna aplikacja w wersji beta od Microsoftu, którą warto pobrać na mobilne urządzenie z systemem Android. Do grona wysokiej jakości programów z Redmond dołączyło właśnie Hyperlapse!

15.05.2015
19:30
Beta świetnej aplikacji Hyperlapse od Microsoftu już na Androidzie!
REKLAMA

Czym jest Hyperlapse? Nie ma co opisywać możliwości programu, skoro można je zobaczyć na niesamowitych materiałach filmowych. W największym skrócie aplikacja Microsoftu zamienia nasze długie, monotonne i statyczne wideo w świetne opowieści, które nie zanudzą znajomych kiedy tylko wyciągniesz smarttfon z kieszeni. Oto, na czym poleca sekret Microsoftu:

REKLAMA


Od dzisiaj aplikację Hyperlapse mogą tetsować również posiadacze Androida. Niestety, dostęp do bety programu nie jest łatwy. Przede wszystkim trzeba posiadać jedno z flagowych urządzeń napędzanych mobilnym systemem operacyjnym od Google. Oto ich kompletna lista:

  • Nexus 5, Nexus 6 oraz Nexus 9
  • Samsung Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge orazNote 4
  • HTC One M8 oraz M9
  • Sony Xperia Z3

Jeżeli posiadacie jedno z tych urządzeń, obowiązkowo musicie dołączyć do grupy beta-testerów na Google+. Dopiero wtedy, po kilku kolejnych minutach, otrzymacie możliwość zainstalowania Hyperlapse na swój model smartfona. Nic dziwnego, że tak krótką listą urządzeń kompatybilnych z wersją beta programu Microsoft zdenerwował wielu użytkowników Androida.

REKLAMA

Sam nie mogę się doczekać, kiedy wypróbuję Hyperlapse na swoim Note 4. Jestem wielkim miłośnikiem mobilnych programów od Microsoftu i nie posiadam się z radości, że gigant z Redmond kontynuuje nową politykę oferowania najlepszych usług również na platformach, systemach i urządzeniach konkurencji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA