REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Nowe nazwiska w obsadzie "Białego lotosu". Kto dołącza do 3. sezonu?

Coraz bliżej do 3. sezonu "Białego lotosu", choć zanim zobaczymy go ponownie na HBO, jeszcze minie trochę czasu. W lutym ruszają zdjęcia do hitowego serialu, które powstawać będą w kilku miejscach w Tajlandii. Tymczasem twórcy serialu ogłosili kolejnych aktorów i aktorki, dołączających do obsady. To aż 5. nowych nazwisk i to całkiem gorących. O kim mowa?

17.01.2024
11:15
Biały lotos serial HBO
REKLAMA

"Biały lotos " powraca z 3. sezonem. Przez strajk scenarzystów, prace na planie zostały mocno opóźnione, lecz już w lutym tego roku ekipa serialu HBO będzie miała ręce pełne roboty. I to w pięknych okolicznościach przyrody, gdyż ujęcia do nowej odsłony serialu powstaną w kilku miejscach Tajlandii, m.in. Bangkoku i na wyspie Ko Samui.

REKLAMA

Więcej o serialu Biały lotos przeczytasz na łamach Spider's Web:

Nowe nazwiska w 3. sezonie "Białego lotosu". 5. aktorów i aktorek dołącza do serialu.

Tymczasem twórcy "Białego lotosu" ogłosili nowe nazwiska w obsadzie, które dołączą do 3. sezonu serialu. W ekipie znaleźli się: Walton Goggins ("Justified"), Patrick Schwarzenegger ("Pokolenie V"), Aimee Lou Wood ("Sex Education"), Sarah Catherine Hook ("Pierwsze zabójstwo") i Sam Nivola ("Biały szum").

Te nazwiska dołączają do aktorów już wcześniej ogłoszonych przez twórców "Białego lotosu". 3 sezon serialowego hitu zasilą też Leslie Bibb, Dom Hetrakul, Jason Isaacs, Michelle Monaghan, Parker Posey i Tayme Thapthimthong,  Miloš Biković, Christian Friedel, Morgana O'Reilly, Lek Patravadi i Shalini Peiris. Ogłoszono, że gwiazda "Pozłacanego wieku" Carrie Coon również pojawi się w nowej odsłonie serialu HBO. Do 3. sezonu powróci z kolei Natasha Rothwel, która dała się poznać widzom w 1. części produkcji.

Biały lotos

Fabuła 3. sezonu "Białego lotosu" owiana tajemnicą

O ile miejsce akcji nie jest żadną tajemnicą, fabuła na razie nie jest znana. Kilka tygodni temu twórcy zapowiadali, że wśród hotelowych gości znajdą się takie osoby jak aktorka, kobieta sukcesu, pracująca na wysokim stanowisku w korporacji, matki, patriarcha rodziny oraz jogin. Trzeba przyznać że to dość ciekawa mieszanka osobowości, choć na szczegóły jeszcze poczekamy.

REKLAMA

"Biały lotos" ponownie tworzony jest przez Mike'a White'a, który jest producentem wykonawczym serialu oraz reżyserem. David Bernad i Mark Kamine również są producentami wykonawczymi. HBO nawiązało też współpracę z Urzędem ds. Turystyki Tajlandii.

"Biały Lotos" zadebiutował w HBO w 2021 r. Pierwszy sezon, którego akcja rozgrywa się na Hawajach, otrzymał 20. nominacji do nagrody Emmy i 10. nagród w tym dla najlepszego serialu limitowanego. Druga część "Białego lotosu" swoją premierę miała w grudniu 2022 r. Akcja rozgrywała się na Sycylii. 2. sezon zdobył 23. nominacje do Emmy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego. Ostatecznie zdobyła 5. statuetek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA