REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

W styczniu w kinach, dzisiaj w twoim domu. Filmowy hit "Biedne istoty" wreszcie w VOD

Nagrodzona czterema Oscarami produkcja w reżyserii Yorgosa Lanthimosa z Emmą Stone, Markiem Ruffalo i Willemem Dafoe w rolach głównych trafiła na duże ekrany w styczniu, a już od teraz można obejrzeć ją w domowym zaciszu w ramach abonamentu oraz kupna. Gdzie oglądać "Biedne istoty" online? Sprawdzamy.

27.03.2024
10:54
biedne istoty gdzie obejrzec disney+
REKLAMA

"Biedne istoty" zrobiły na oscarowej gali furorę, choć walka była zacięta - produkcja, która rywalizowała z takimi filmami jak "Oppenheimer", "Barbie", "Przesilenie zimowe" czy "Anatomia upadku", nominowana była w aż 11 kategoriach, w tym za najlepszy film. Ostatecznie powędrowały do niej 4 statuetki - nagrodzone zostały charakteryzacje i fryzury, scenografia, kostiumy oraz wybitna Emma Stone za rolę Belli Baxter, która odebrała nagrodę w rozdartej sukience: "Moja sukienka jest popsuta. Myślę, że to się wydarzyło podczas wykonania I'm Just Ken - powiedziała. 

Wśród wyróżnień produkcji Yorgosa Lanthimosa wymienić należy również 11 nominacji do nagrody BAFTA i 5 zdobytych statuetek, w tym jedna dla Emmy Stone. Dlatego, jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć aktorki w genialnej kreacji, teraz jest ku temu okazja. Film "Biedne istoty" trafił bowiem do VOD i można obejrzeć go w ramach abonamentu.

REKLAMA

Biedne istoty: gdzie obejrzeć online? Film wpadł do serwisu Disney+

Fabuła produkcji "Biedne istoty" w reżyserii Yorgosa Lanthimosa i na podstawie scenariusza Tony'ego McNamary skupia się na Belli Baxter, młodej kobiecie, która zostaje przywrócona do życia przez genialnego i niekonwencjonalnego naukowca, doktora Godwina Baxtera. Podopieczna mężczyzny, która zaczyna swoje nowe życie z umysłem niemowlaka, lecz w dojrzałym już ciele, uczy się wszystkiego od nowa. W pewnym momencie uzmysławia sobie, że chce doświadczać życia w pełni i postanawia opuścić posiadłość Baxtera. W poszukiwaniu nowych doznań dziewczyna wyrusza w burzliwą podróż z Duncanem, sprytnym i rozpustnym prawnikiem. Bella, wolna od uprzedzeń swoich czasów, dąży do celu, jakim jest walka o niezależność i równość.

Film "Biedne istoty" w reżyserii Yorgosa Lanthimosa jest dostępny online w serwisach:

Zwiastun filmu "Biedne istoty"

"Biedne istoty" - obsada filmu

W roli Belli Baxter wystąpiła Emma Stone, a w doktora Godwina Baxtera wcielił się Willem Dafoe. W pozostałych rolach:

  • Mark Ruffalo jako Duncan Wedderburn,
  • Ramy Youssef jako Max McCandless,
  • Christopher Abbott jako Alfie Blessington,
  • Jerrod Carmichael jako Harry Astley,
  • Margaret Qualley jako Felicity,
  • Kathryn Hunter jako Swiney,
  • Hanna Schygulla jako Martha Von Kurtzroc.
REKLAMA

O "Biednych istotach" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA