REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Biedronka i świąteczna promocja dla graczy – dostępne są tytuły na PC i konsole

Sieć sklepów robi prezent dla miłośników wirtualnych rozgrywek. Od dziś Biedronka oferuje kilka naprawdę ciekawych gier w atrakcyjnych cenach.

11.12.2017
15:37
Biedronka i promocje na gry - dostępne tytuły na PC i konsole
REKLAMA
REKLAMA

W ofercie znalazło się łącznie 25 pozycji. Wśród nich coś dla siebie znajdą użytkownicy PC, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Gry dostępne są w cenie 39,99 zł, 59,90 zł lub 79,90 zł.

Promocja na gry w Biedronce – co warto kupić?

The Elder Scrolls Anthology (PC)

 class="wp-image-115170"

Zbiór wszystkich pięciu części kultowej serii RPG. Dodatkowo Morrowind, Oblivion i Skyrim dostępne są w edycjach Game of the Year. Trzy najnowsze części dostępne są w polskiej wersji językowej, a Arenę i Daggerfall pozostawiono w oryginale. Wydawnictwo zawiera także dodatkowe mapy, m.in. kontynentu Tamriel czy wyspy Vvardenfell.

Śródziemie: Cień Mordoru – Game of the Year Edition (PS4)

 class="wp-image-115164"

Akcja gry toczy się pomiędzy wydarzeniami znanymi z Hobbita, a tymi przedstawionymi we Władcy Pierścieni. Wcielamy się w postać strażnika Taliona, w którego ciele zamieszkuje upiór. W grze rozwijamy zarówno umiejętności człowieka, jak i ducha. Otwarty świat oferuje możliwość zgłębiania zakamarków Śródziemia poprzez wykonywanie zadań pobocznych.

Red Dead Redemption – Game of the Year Edition (Xbox 360)

 class="wp-image-115158"

Przenosimy się na Dziki Zachód przełomu XIX i XX wieku, gdzie były bandyta John Marston musi stawić czoła dawnym sprzymierzeńcom. Studio Rockstar Games zadbało o otwarty świat, często porównywany do sztandarowego projektu firmy – serii Grand Theft Auto. Na grzbiecie konia możemy odwiedzić zarówno miasta amerykańskiej Północy, jak i niespokojne pogranicze Meksyku. W wydawnictwie znajduje się m.in. dodatek Undead Nightmare, w którym Dziki Zachód opanowała epidemia zombie.

Doom (Xbox One)

 class="wp-image-115146"

Remake klasycznego first-person shootera z lat 90. powszechnie uznano za jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Wcielamy się w komandosa, którego dowództwo wysyła do marsjańskiej bazy wojskowo-badawczej. Po nieudanym eksperymencie musimy przedrzeć się przez hordy potworów i piekielnych demonów, mając do dyspozycji niezwykle efektowne bronie. Krwawą walką najlepiej cieszyć się w trybie multiplayer.


Pełną listę gier dostępnych w Biedronce znajdziecie TUTAJ.

A co poza tym?

Promocja obejmuje także gry z serii Assassin’s Creed – Rogue na PC i Syndicate na PS4. Sympatyków komputerowych strategii ucieszy dostępność Total War: Rome II – Edycji Sparty oraz Total War: Attila – Królowie i Tyrani. Na graczy w każdym wieku czekają gry LEGO Marvel i Rayman Legends.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja na gry w Biedronce?

Wszystkie tytuły dostępne są od dzisiaj do 17 grudnia. Jeśli jesteście zainteresowani którąś pozycją, to warto się pospieszyć, bo oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA