REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jeden z najlepszych seriali w historii dostanie koreański remake

Ten serial pokochali widzowie na całym świecie. Chociaż zakończył się już jakieś 10 lat temu, wciąż się o nim mówi i go wspomina. Teraz "Breaking Bad" doczeka się nowej wersji. Zajmie się nią kraj, który dał nam "Squid Game". Tak jest, Koreańczycy na nowo opowiedzą historię Waltera White'a.

16.02.2023
10:33
breaking bad remake koreański
REKLAMA

Po 10 latach od jego zakończenia, o "Braking Bad" wciąż się mówi. Zainteresowanie serialem podbijał do zeszłego roku spin-off "Zadzwoń do Saula", który według wielu okazał się równie dobry, co oryginał. A przecież poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko. Historię Waltera White'a i Jesse'ego Pinkmana ogląda się jednym tchem.

"Breaking Bad" było takim hitem, że jeszcze się dobrze nie skończyło, a już doczekało się kolumbijskiego remake'u. W 2013 roku pojawiło się bowiem "Metastasis". Produkcji nie udało się jednak dorównać oryginałowi. Dzisiaj pamiętają go tylko najbardziej zatwardziali fani pierwowzoru. Teraz historia nauczyciela chemii, który wraz z byłym uczniem buduje narkotykowe imperium, ma doczekać się kolejnej, zagranicznej wersji. Czy tym razem będzie lepiej?

REKLAMA

Czytaj także:

Breaking Bad - co wiemy o nowej wersji serialu?

Nową wersję popularnego serialu zrealizuje kraj, który dał nam "Squid Game". Zagraniczny remake "Breaking Bad" powstaje bowiem w Korei Południowej. Produkcja będzie więc k-dramą. Wszystko jest jednak na bardzo wczesnym etapie rozwoju, więc nic na ten temat nie wiadomo. Zagadką pozostaje, w jaki sposób twórcy podejdą do materiału źródłowego.

Breaking Bad - Korea

Informację o nowej wersji "Breaking Bad" podał portal ComicBook, który powołuje się na koreańskie serwisy. Według nich koreańscy nadawcy już od dawna walczyli o prawa do realizacji remake'u hitu AMC. Jeden z nich jest już bardzo blisko ich zabezpieczenia.

Czytaj także:

REKLAMA

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Koreańczycy przerabiają światowy hicior na własną modłę. Już wcześniej w k-dramowej wersji powstało "W garniturach", "Ekipa", "Żona idealna" czy "Zabójcze umysły". W zeszłym roku dostaliśmy natomiast koreański remake hiszpańskiego "Domu z papieru".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA