REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Britney Spears przeprasza za autobiografię. Wspomina o Justinie Timberlake'u

Britney Spears przeprosiła "niektóre osoby", o których napisała w swojej autobiografii. Jedną z nich prawdopodobnie jest Justin Timberlake, o którym wokalistka wspomniała we wpisie na Instagramie.

31.01.2024
9:43
britney spears przeprasza justina timberlakea autobiografia
REKLAMA

W minionym roku na rynku wydawniczym zadebiutowała autobiografia Britney Spears - "Kobieta, którą jestem". Artystka rozliczyła się w niej ze swoją przeszłością, zabierając głos w sprawie kontrowersyjnych momentów z jej życia, jakimi były m.in. kuratela, którą objął nad nią jej własny ojciec, toksyczny związek z ojcem jej dzieci, a także czarne strony związku z Justinem Timberlakiem. Ten ostatni wstrząsnął opinią publiczną najbardziej - Britney wspominała bowiem, że członek zespołu NSYNC, z którym zaczęła spotykać się w wieku 17 lat, nakłonił ją do aborcji, a ponadto zdradził z inną gwiazdą. Po premierze książki Timberlake wyłączył na jakiś czas komentarze na Instagramie i nie odpowiedział na zarzuty skierowane przez byłą partnerkę. Teraz odezwała się jednak sama Spears, która postanowiła wyrazić żal za to, co napisała w autobiografii.

REKLAMA

Britney Spears przeprasza Justina Timberlake'a za to, co napisała w swojej autobiografii

W poniedziałek artystka opublikowała na swoim Instagramie klip, na którym Timberlake śpiewa swoje piosenki z Jimmym Fallonem w programie "Saturday Night Live":

Chcę przeprosić za niektóre rzeczy, o których pisałam w mojej książce. Jeśli uraziłem jakąkolwiek osobę, na której naprawdę mi zależy, bardzo przepraszam. Chciałam też powiedzieć, że zakochałam się w nowej piosence Justina Timberlake’a - "Selfish". To takie dobre - dlaczego za każdym razem, gdy widzę Justina i Jimmy'ego razem, tak się śmieję?

- napisała.

Co ciekawe, w 2011 r. zadebiutowała piosenka również o tytule "Selfish", jednak autorstwa Britney Spears, dlatego niektórzy fani starają się, by jej piosenka znalazła się na listach przebojów wyżej niż nowy singiel Justina Timberlake'a. Na ten moment kawałek ma 1,2 mln wyświetleń i ponad 3 tys. komentarzy, a wiele z nich zostało opublikowanych kilka dni temu.

Justin Timberlake w programie "Saturday Night Live"
REKLAMA

O Britney Spears przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA