REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

CANAL+ wyemituje rozgrywki UEFA. Jest nowy, tani pakiet

Gdzie obejrzeć rozgrywki piłkarskie UEFA? Oczywiście w CANAL+. Już od 14 sierpnia ruszają piłkarskie zmagania, które będą transmitowane na siedmiu nowych kanałach sportowych CANAL+ EXTRA, wśród nich Superpuchar UEFA, IV runda eliminacji Ligi Mistrzów oraz transmisje fazy ligowej. A wszystko to w atrakcyjnej cenie w ramach nowego pakietu Super Sport.

02.07.2024
11:52
liga mistrzow nowy pakiet supersport
REKLAMA

Po meczach w ramach Euro 2024 czas na kolejne rozgrywki UEFA, które wracają na antenę CANAL+. Oznacza to, że fani piłki nożnej będą mieli zaledwie chwilę na odpoczynek, bo piłkarskie święto trwa dalej - już 14 sierpnia rozpocznie się Superpuchar UEFA, 20 sierpnia wystartują transmisje wszystkich meczów IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, natomiast od 14 września kibice będą mogli oglądać rozgrywki w ramach fazy ligowej.

REKLAMA

W związku z tym, że w tym roku wprowadzono nowy model rozgrywek Ligi Mistrzów, w ramach którego będą rywalizować nie 32 a 36 drużyn, mecze będą rozgrywane w każdym miesiącu od sierpnia do maja, a fazę grupową zastąpi faza ligowa. Kibice będą mogli obejrzeć także większą ilość meczy swoich ulubionych drużyn, ze względu na fakt, iż każdy zespół rozegra ich po 8 (4 u siebie i 4 na wyjeździe). Daje to w sumie 189 spotkań w każdym sezonie, co zwiastuje jeszcze większą liczbę piłkarskich emocji. A te oczywiście zapewni również CANAL+.

Liga Mistrzów UEFA: gdzie obejrzeć? CANAL+ oferuje nowy pakiet Super Sport

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz rozgrywki w ramach IV rundy eliminacji będzie można obejrzeć na siedmiu nowych kanałach sportowych CANAL+ EXTRA oraz CANAL+ (niebawem CANAL+ 360) w ofercie satelitarnej oraz w streamingu w CANAL+ online. Już dzisiaj można zaopatrzyć się jednak w nowy pakiet dodatkowy Super Sport, który nie tylko zapewnia dostęp do wszystkich spotkań Ligi Mistrzów, ale również do wybranych meczów Ligi Młodzieżowej UEFA, Superpucharu UEFA i sportowej oferty VOD. W jego skład wchodzą:

  • kanał CANAL+ EXTRA 1 nadawany 24/7 przez satelitę i przez internet w serwisie CANAL+ online; 
  • kanały eventowe CANAL+ EXTRA 2, CANAL+ EXTRA 3, CANAL+ EXTRA 4 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów i nadawane przez satelitę oraz przez internet w serwisie CANAL+ online;  
  • dodatkowe kanały eventowe CANAL+ EXTRA 5, CANAL+ EXTRA 6, CANAL+ EXTRA 7 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów. Kanały będą dostępne wyłącznie na dekoderach podłączonych do internetu oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online;
  • kolekcja VOD SUPERSPORT dostępna na dekoderze podłączonym do internetu i w serwisie CANAL+ online.

Koszt pakietu Super Sport to 20 zł/mies. dla klientów oferty satelitarnej CANAL+ w opcji ze zobowiązaniem, natomiast w opcji bez zobowiązania cena nowego pakietu to 30 zł/mies. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z Super Sport dla nowych i obecnych klientów jest posiadanie pakietu telewizji z ofertą kanałów CANAL+. Biorąc pod uwagę zmianę modelu Ligi Mistrzów, zwiększenie ilości meczów i wysoki koszt praw do transmisji piłkarskich rozgrywek, miesięczna cena za dostęp do wielu treści UEFA jest bardzo atrakcyjna. CANAL+ wychodzi ponadto naprzeciw swoim abonentom, uruchamiając nowe kanały, by mieć pewność, że wszystkie transmisje zostaną należycie obsłużone. Czego chcieć więcej?

O CANAL+ czytaj w Spider's Web:

Pakiet Super Sport w promocji: ile kosztuje?

Już dziś można zakupić również pakiet Entry+, który oferuje nie tylko dostęp do kanałów CANAL+, ale również pakiet Super Sport z Ligą Mistrzów UEFA za 65 zł/mies. Entry+ oferuje 71 kanałów telewizyjnych, rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, wybranych meczów Premier League, LaLigi, NBA oraz turniejów tenisowych WTA z Igą Świątek. Za 75 zł/mies. widzowie mogą skorzystać dodatkowo z pełnej oferty kanałów CANAL+, pakietu Super Sport z Ligą Mistrzów UEFA oraz kanałów Eleven Sports i Viaplay Medium.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA