REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Dzwonił rok 2000 i mówił, że chce swój repertuar z powrotem. Film „Chłopaki nie płaczą” wraca do kin

Multikino ma dla swoich widzów bardzo ciekawą propozycję. W ramach projektu OFFowe czwartki, w całej Polsce będzie można obejrzeć kultową produkcję „Chłopaki nie płaczą” w reżyserii Olafa Lubaszenki. Nieczęsto mamy okazję ku temu, aby sprezentować sobie sentymentalny powrót do przeszłości. Na pewno warto z niej skorzystać.

12.03.2024
14:47
Chłopaki nie płaczą w kinie, repertuar Multikino
REKLAMA

OFFowe czwartki w Multikinie to projekt, który jest odpowiedzią sieci na potrzeby widzów związane z rozszerzeniem regularnego repertuaru o filmy festiwalowe i produkcje niekomercyjne. Seanse są cykliczne, więc odbywają się w każdy czwartek o godzinie 19:00. W ofercie znajdują się naprawdę interesujące tytuły. Mowa tutaj nie tylko o współczesnych produkcjach. W ramach cyklu będzie można obejrzeć kultowe filmy sprzed lat. Nie zabrakło również polskich akcentów. Już 25 kwietnia 2024 roku fani będą mieli okazję ponownie ujrzeć „Chłopaki nie płaczą” na wielkim ekranie.

REKLAMA

Więcej o komediach czytaj na łamach Spider's Web:

Wielki powrót filmu Chłopaki nie płaczą na kinowe ekrany

Jest to informacja zaskakująca, ale też bardzo ekscytująca. Już w przyszłym miesiącu będzie można wybrać się w sentymentalną filmową podróż. Ramię w ramię z Maciejem Stuhrem, Cezarym Pazurą czy Mirosławem Zbrojewiczem. Sensacyjna komedia w reżyserii Olafa Lubaszenki skradła serca ogromnej publiki w 2000 roku. Przedstawia drastyczny i niebezpieczny świat gangsterskich porachunków w sposób humorystyczny oraz lekki. Poczynania bohaterów traktuje się z przymrużeniem oka, co nadaje produkcji wyjątkowego w swoim rodzaju charakteru. Z pewnością wiele osób będzie chciało zabrać swojego tatę na wspólny seans. Jest to pomysł na przyjemne spędzenie czasu razem.

REKLAMA
Zwiastun kultowego filmu Chłopaki nie płaczą

Film „Chłopaki nie płaczą” zostanie wyświetlony w każdym Multikinie w Polsce 25 kwietnia 2024 roku. Dla zainteresowanych całą listą produkcji, które pojawią się w kinie w ramach projektu OFFowe czwartki, zapraszamy do zapoznania się z nią tutaj. Bilety na każdy seans są już dostępne w sprzedaży.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA