REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Co z tym #33-34?!

24.09.2008
23:20
REKLAMA

Gruby i wypasiony, łączony numer Playbacku już niedługo. A w nim -
tradycyjnie - recenzje, zapowiedzi i growa publicystyka. Nie
zabraknie także artykułów poświęconych książkom oraz filmowi.

REKLAMA

Pierwszym tematem numeru będzie podsumowanie letnich imprez growych - wiele z nich wynikło, w związku z czym warto czekać na szereg zapowiedzi. Drugi - adresowany do kinomanów to ekranizacje growych komiksów, z Batmanem i Hellboyem na czele. Niewiele brakowało, a okładka łączonego numeru wyglądałaby właśnie tak:

Tak się jednak nie stanie, bowiem ostatecznie numer zdominowały mimo wszystko gry komputerowe. Zrecenzujemy między innymi Spore, Crysis Warhead, Stalker: Clear Sky czy Star Wars The Force Unleashed. Niewiele brakowało, by nasza najnowsza okładka zawierała w sobie jako temat przewodni słynną jeszcze przed premierą Risen:

Miał - ale ostatecznie tego nie zrobił - pojawić się także nowy Stalker:

REKLAMA

A więc kto? O tym już 01.10. Tym razem udało nam się przejść samych siebie, w związku z czym w ponad setce tekstów znajdziecie najaktualniejsze recenzje jeszcze ciepłych hitów, tylko czy niektóre z nich zasługują na to miano?

PS. Pracowników studia Maxis oraz GSC Game World prosimy, aby przed lekturą Playback #33-34 zażyli coś na uspokojenie.
PS2. Czytelników - w miarę możliwości - prosimy o powstrzymanie się z wycieczką do sklepu z grami przed premierą nowego numeru. Wiele z tego co do tej pory przeczytaliście może ulec weryfikacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA