REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Darmowy weekend z zombie – Left 4 Dead 2 za friko na Steam

Macie plany na weekend? W takim razie już macie. Kontynuacja kapitalnego, nastawionego na kooperacje horroru właśnie stała się darmowa.

05.07.2013
15:55
Darmowy weekend z zombie – Left 4 Dead 2 za friko na Steam
REKLAMA
REKLAMA

Miłośnicy żywych trupów muszą być siódmym niebie. Premiera dodatku do przygodowego The Walking Dead, rekomendacja najlepszych z najlepszych książek o zombie, w dodatku The World War Z wchodzące na ekrany polskich kin (recenzja niebawem) – gdzie się nie obejrzysz, tam wyczekiwana apokalipsa. To, że zagłada ludzkości, oparta o hordy rozkładających się kreatur, kiedyś nadejdzie, wiemy od dawna. Warto z tego powodu nieco udoskonalić swoje umiejętności, a nie ma do tego lepszej okazji, niż weekend z darmowym Left 4 Dead 2.

Co trzeba zrobić, aby zagrać w popularne i naprawdę udane dzieło Valve South? Wystarczy posiadać konto Steam, wejść w ten link, zjechać na dół strony i znaleźć adnotację o darmowym weekendzie z grą. Po ściągnięciu klienta możemy cieszyć się bezpłatną zabawą, która będzie trwać do niedzieli.

REKLAMA
left 4 dead 2 steam

Jeśli Left 4 Dead 2 przypadnie wam do gustu, a na pewno przypadnie, naprawdę warto skorzystać z promocji, jaką została objęta ta produkcja. Tylko przez ten weekend L4D2 możecie nabyć za skromne 4 euro. Możecie zaoszczędzić jeszcze więcej, razem ze znajomymi nabywając cztery cyfrowe egzemplarze gry, za nieco ponad 10 euro. Świetna oferta, zaostrzająca apetyt przed nadchodzącym Steam Summer Sale.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA