REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Dawid Podsiadło z okazji WOŚP wypuścił grę. Powstało jedynie 100 egzemplarzy

Na Allegro od niedawna trwają już licytacje na 32. Finał WOŚP. Do grona popularnych osób, które postanowiły wesprzeć fundację, oferując wyjątkowe przedmioty lub wydarzenia, jest Dawid Podsiadło. Artysta poinformował, że jego niepowtarzalny projekt trafił już na stronę i będzie dostępny wyłącznie na aukcji WOŚP.

10.01.2024
11:11
Dawid Podsiadło z okazji WOŚP wypuścił grę. Powstało jedynie 100 egzemplarzy
REKLAMA

Dzień w redakcji Teleexpressu z Maciejem Orłosiem, wspólny dzień na planie filmowym z Piotrem Trojanem czy kolacja z Karolem Okrasą to tylko niewielka część aukcji, z których dochód w całości zostanie przeznaczony na WOŚP, a konkretnie - na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów. Do szczytnej akcji, podczas której można wylicytować wyjątkowe przedmioty lub spotkania, dołączył również Dawid Podsiadło. Artysta poinformował, że na stronie Allegro pojawiły się już jego wyjątkowe projekty.

REKLAMA

O Dawidzie Podsiadle przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Scrabble Dawida Podsiadły na aukcji WOŚP. Na zakup ma szansę jedynie 100 osób

Fani Dawida Podsiadły mieli okazję zdobyć owoce kilku kolaboracji artysty już wcześniej. Tym razem przedmioty są o tyle wyjątkowe, że można wylicytować je jedynie na aukcji WOŚP. Podsiadło poinformował, że na Allegro pojawiło się już 100 egzemplarzy limitowanej edycji tradycyjnej gry Scarbble - Scrabble Dawid Podsiadło Edition:

Jak wiecie, kocham gry, ten rok przyniósł też spełnienie marzenia w postaci mojej obecności w Cyberpunku, ale gry wideo to nie jedyne gry, które lubię. Uwielbiam też planszówki i inne szarady. Wpadliśmy więc na pomysł, że byłoby super zrobić coś wspólnie z tytułami, które prywatnie uważam za klasyki i tak odezwaliśmy się do Scrabble. Na szczęście, nasz pomysł bardzo im się spodobał i dzięki temu możemy oddać w Wasze ręce legendarne Scrabsiadło, czyli Scrabble Dawid Podsiadło Edition

- napisał.

Na aukcji pojawi się jedynie 100 ponumerowanych i podpisanych przez Dawida Podsiadło egzemplarzy, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na WOŚP. Na ten moment gra opatrzona nr. 1 kosztuje już ponad 4 tys. zł, z kolei za najtańszy egzemplarz należy zapłacić 500 zł.

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Dawid Podsiadło 360* na PGE Narodowym 26.08.2023" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA