REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Demeter: Przebudzenie zła"? Horror z dużych ekranów trafił do VOD

Film o szkunerze "Demeter" w reżyserii Andre Ovredala zacumował w kinowych repertuarach w sierpniu 2023 roku, lecz niestety utonął w tegorocznym zestawieniu box office, zaliczając finansową klapę. Po kilku miesiącach od debiutu na dużych ekranach horror "Demeter: Przebudzenie zła" przypłynął jednak do VOD, gdzie można go obejrzeć w ramach wypożyczenia.

27.11.2023
14:14
Gdzie obejrzeć film Demeter: Przebudzenie zła? Horror z dużych ekranów trafił do VOD
REKLAMA

Produkcja w reżyserii Andre Ovredala przewinęła się przez kinowe repertuary niemal niezauważona - pojawiła się bowiem na dużych ekranach w najmniej odpowiednim momencie, natrafiając na sztorm w postaci filmów "Oppenheimer" i "Barbie", które zadebiutowały w kinach kilka dni wcześniej. Szał na Barbenheimera sprawił, że "Demeter: Przebudzenie zła" zaliczył finansowe fiasko, zarabiając na całym świecie zaledwie 21,8 mln dol., nie zdoławszy nawet przekroczyć budżetu wynoszącego 45 mln dol. I choć film zniknął już z repertuarów, to po niemal 4 miesiącach od daty premiery jest okazja, by w końcu dać mu szansę - produkcja dla wilków morskich i miłośników mrocznego klimatu morskich opowieści trafiła bowiem do VOD.

W Spider's Web podpowiadamy, gdzie obejrzeć kinowe hity:

REKLAMA

Gdzie obejrzeć "Demeter: Przebudzenie zła"? Film wpadł m.in. do serwisów Canal+ i Player

Akcja filmu "Demeter: Przebudzenie zła" rozgrywa się w 1897 roku, kiedy załoga szkunera "Demeter" przygotowuje się do rejsu z Transylwanii do Londynu. Na pokładzie znajduje się kapitan Eliot, pierwszy oficer Wojcheka, jego wnuk Toby, a także lekarz Clemens, który na statek trafia w ostatniej chwili. "Demeter" wypływa na spokojne morze, wioząc dwadzieścia cztery nieoznakowane skrzynie. Gdy po zmroku jedna z nich zostaje otwarta, okazuje się, że znajduje się w niej pasażer na gapę, cierpiący na tajemniczą chorobę. Od tego momentu na statku zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a każda noc na pełnym morzu przynosi śmierć. Okazuje się przy tym, że choć mile morskie przybliżają załogę szkunera do londyńskiego portu, to najgorsze ma dopiero nadejść. W rolach głównych wystąpili Corey Hawkins, Aisling Franciosi, Liam Cunningham, David Dastmalchian, Chris Walley oraz Jon Jon Briones.

Film "Demeter: Przebudzenie zła" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach Canal+, Apple TV, Player, Cineman, Polsat Box Go oraz Rakuten.

Zwiastun filmu "Demeter: Przebudzenie zła" (2023)
REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna filmu "Demeter: Przebudzenie zła" na kanale Monolith Films na YouTubie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA