REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie 5. sezon „Detektywa”. Kto go wyreżyseruje?

Sukces serii „True Detective” jest niezaprzeczalny. Kolejne odsłony spotykają się z coraz lepszym odbiorem. 4. sezon „Detektywa” zdeklasował ostatnio wszystkich swoich poprzedników pod względem oglądalności. Ostatni odcinek fani produkcji mogli obejrzeć zaledwie kilka dni temu, a już pojawia się chęć na więcej. Wiemy, że będzie 5. sezon „Detektywa”. Tylko kiedy? I kto będzie odpowiadał za jego reżyserię?

23.02.2024
15:12
Będzie 5. sezon Detektywa serialu HBO
REKLAMA

Apetyt na sprawy kryminalne i zawiłe śledztwa rośnie z każdą kolejną odsłoną „True Detective”. Popularność serialu z pewnością nie maleje. Twórcy nie muszą więc obawiać się, że zabraknie widowni na następny sezon. Pewnie dlatego też tak pośpiesznie pojawiają się doniesienia o planowanym nowym „Detektywie”. O hicie HBO jeszcze długo będzie głośno, czego zarówno twórcy, jak i dystrybutorzy na pewno dopilnują.

REKLAMA

Czytaj więcej na temat „Detektywa: Krainy nocy” na łamach Spider's Web:

5. sezon Detektywa będzie miał miejsce. Tylko kiedy?

Issa Lopez, showrunnerka, ale też reżyserka i scenarzystka 4. sezonu „Detektywa”, podpisała kontrakt z HBO na wiele lat. Można więc całkiem słusznie przypuszczać, że będzie przykładała swoją artystyczną rękę nie tylko do serii „True Detective”. Zapowiada się na to, że widzowie będą mogli spodziewać się również innych produkcji stworzonych przez Lopez.

Będzie 5. sezon Detektywa

Po spektakularnym sukcesie „Detektywa: Krainy Nocy” HBO złożyło już zamówienie na kolejny sezon. Showrunnerką pozostanie oczywiście Issa Lopez. Jak na razie nie ma żadnych informacji dotyczących fabuły planowanej produkcji. Aktualnie muszą nam wystarczyć jedynie słowa Francesci Orsi – kierowniczki działu Drama Original Programming w HBO. Konkretna data premiery 5. sezonu „Detektywa” nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

Issa Lopez to jedyny w swoim rodzaju, rzadki talent, który przemawia bezpośrednio do kreatywnego ducha HBO. Pracowała nad „Detektywem: Krainą nocy” od początku aż do samego końca, nigdy nie odstępując od własnej wizji i inspirując nas swoją wytrwałością zarówno podczas pisania, jak i za kamerą

- mówi Francesca Orsi z HBO.

Serial "Detektyw" obejrzycie w HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA