REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Deynn pochwaliła się, że dostała mandat. I jest dumna, że policjanci nie zauważyli, jak bawi się telefonem

Deynn została zatrzymana przez policję. Influencerka miała jednak powód do radości - okazało się bowiem, że zapłaciła mandat nie za korzystanie z telefonu w trakcie jazdy, a "tylko" za przejazd na czerwonym świetle: "Dobrze, że nikt we mnie się nie wj*bał" - stwierdziła.

26.03.2024
14:27
deynn zatrzymana przez policje jazda na czerwonym
REKLAMA

Deynn nie daje o sobie zapomnieć i co jakiś czas w internecie pojawiają się wzmianki na jej temat. Influencerka, o której kilka lat temu było głośno za sprawą afery z młodszą siostrą Klaudią, wycofała się z internetowej działalności i życia publicznego. Marita Surma Majewska jednak nie zniknęła z sieci na dobre i od jakiegoś czasu regularnie publikuje treści na Instagramie. Założycielka Dyenn Nails oraz linii suplementów ALLDEYNN przebywa obecnie wraz z mężem na Malediwach, gdzie opowiedziała o swojej sytuacji z policją.

REKLAMA

Deynn została zatrzymana przez policję. Jechała na czerwonym świetle

Deynn postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom o sytuacji, w której została zatrzymana przez policję, jadąc z psem do weterynarza:

Jechałam z Didi do weterynarza godzinę przez całe miasto. Chciało bardzo mi się siku, bardzo. Didi zaczęła mi się kręcić tuż przed weterynarzem, dosłownie stałam na światłach jednych i widziałam weterynarza. I ruszyłam ze świateł i były kolejne światła, których nie zauważyłam. I na skręcie na lewo stała policja. (...) A ja trzymałam wtedy telefon z nawigacją (...) i ja myślałam, że to chodzi o ten telefon. A to chodziło o czerwone światło, że przejechałam na czerwonym świetle. (...) Dobrze, że nikt we mnie się nie wj*bał

- stwierdziła.

Po tym, gdy Deynn odetchnęła z ulgą, że dostała mandat tylko za jazdę na czerwonym świetle, a nie za korzystanie z telefonu podczas kierowania pojazdem, influencerka postanowiła pochwalić się również swoimi umiejętnościami za kierownicą - podzieliła się z widzami nagraniem, na którym widać, jak wyjeżdża z garażu i uderza tyłem samochodu w stojący przy drodze kontener. Całe zajście skwitowała śmiechem.

Deynn została zatrzymana przez policję

Zdjęcie główne: kadr z filmu "DEYNN ZAGRAŁA W MOJEJ REKLAMIE VLOG" na YouTube.

REKLAMA

O influencerach przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA