REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Suncoast" z Woodym Harrelsonem już na Disney+. Co obejrzeć w weekend w serwisie?

Kolejny weekend lutego, kolejne nowości Disney+. Przeniesiemy się do świata Marvela, lecz nie tylko, bo weekendowe propozycje platformy prezentują się bardzo różnorodnie i nieco bardziej przyziemnie. Co tym razem obejrzeć?

11.02.2024
10:03
Disney+ Suncoast
REKLAMA

Jeszcze nie do końca walentynkowo, choć romantycznych propozycji na platformie Disney+ pod dostatkiem. Zanim zatopimy się w świat miłosnych historii, przenieśmy do przestrzeni Marvela.

REKLAMA

Więcej o Disney+ przeczytasz na Spider's Web:

"Marvels" na Disney+. To nie jedyna nowość platformy

W polecanych produkcjach pojawił się "Marvels", dostępny od 7 lutego. Pełniąc swoje obowiązki, Carol Danvers - Kapitan Marvels trafia do rewolucjonisty Kree. Jej moce łączą się z mocami superfanki Kamali Khan - Ms. Marvel oraz z siostrzenicą Carol, obecnie astronautką S.A.B.E.R.,, kapitan Monicą Rambeau. To jak się okazuje niezgrane trio musi dać prawdziwy popis, wspólnie ratując świat jako "The Marvels".

The Marvels

Nowością w Disney+ jest również produkcja "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian". To ekranizacja 2. z 7. tomów serii C.S. Lewisa. Minął już rok od poprzednich przygód rodzeństwa Pevensie w Narnii, według angielskiej rachuby czasu.

Dzieci znów trafiają do swojego królestwa. Okazuje się, że czas w Narnii płynie zupełnie inaczej. Od ich zniknięcia minęło 1300 lat i wszystko się zmieniło. Mówiące zwierzęta, ale też magiczne stworzenia są już tylko legendą. Teraz rządy sprawuje okropny uzurpator Miraz. Z kolei prawowity władca, tytułowy Książę Kaspian to bratanek Miraza. Jest on zmuszony do ucieczki i znajduje schronienie wśród rodowitych Narnijczyków. Ci rzekomo wyginęli. Z kolei rodzeństwo Pevensie musi pomóc księciu w pokonaniu stryja, ale i również odzyskaniu tronu. "Opowieści z Narni" można oglądać od 9 lutego.

Opowieści z Narni

Warto też przyjrzeć się produkcji "Suncoast". Film opowiada historię nastolatki, która razem ze swoją mamą opiekuje się ciężko chorym bratem. Dziewczyna zawiązuje nieoczekiwaną przyjaźń z dość oryginalnym aktywistą. A to wszystko w cieniu trudnych decyzji, które związane są ze złożonym medycznym przypadkiem. W rolach głównych zobaczymy m.in. Nico Parker oraz znaną z m.in. serialu "Ozark", Laurę Linney. "Suncoast" na Disney+ od 9 lutego.

REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

  • Synduality Noir
  • Spoza układu. Wstrząsająco romantyczny specjalny odcinek walentynkowy
  • Undead Unluck
  • Ishura
  • Marvels
  • Assembled: Za kulismi "Marvels"
  • Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
  • Suncoast
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA