REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Zdjęcie gwiazdora "The Crown" z młodszą o 19 lat aktorką obiegło świat. Reakcja żony była zaskakująca

To miłosna afera sprzed kilku lat. Pod koniec 2020 roku brytyjski aktor, gwiazdor 6. sezonu "The Crown" - Dominic West - znalazł się w środku skandalu po tym, gdy media obiegły zdjęcia, na których całuje u przytula całującego młodszą o 19 lat angielską aktorkę, Lily James. Nie byłoby w tych zdjęciach nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż Dominic West od lat żonaty jest z architektką, Catherine Fitzgerald. Żona Westa dowiedziała się o romansie ukochanego z brytyjskich tabloidów i zdjęć paparazzi - postanowiła błyskawicznie zareagować. Przypomnijmy sobie tę historię.

26.11.2023
16:22
Dominic West Denis Makarenko Shutterstock
REKLAMA

W pandemicznym 2020 roku Dominic West, znany z wielu filmowych i serialowych ról, m.in. "The Affair", "Prawo ulicy", "Czas prawdy" czy ostatnio "The Crown", został przyłapany przez fotoreporterów z młodszą o 19 lat angielską aktorką, Lily James. West i James wybrali się na romantyczną randkę do Rzymu, gdzie jeździli razem na hulajnodze oraz całowali się w jednej z romantycznych knajpek w Rzymie.

REKLAMA

Gdy romans Westa wyszedł na jaw, jego żona zareagowała zupełnie inaczej, niż większość kobiet

Oczywiście pary z duża różnicą wieku nie są przecież niczym nadzwyczajnym, lecz w tym przypadku skandal zrodził się z zupełnie innego powodu - Dominic West od 2010 roku żonaty jest z architektką krajobrazu, Catherine Fitzgerald.

Więcej o głośnych zdjęciach ze zdjęć paparazzi przeczytasz na łamach naszego serwisu:

Widok całującego się Westa z młodszą koleżanką z branży mógł być nie lada zaskoczeniem, gdyż w mediach próżno było szukać informacji o jakimkolwiek kryzysie Westa i jego żony, z którą ma trójkę dzieci. Nie zostało też ogłoszone żadne rozstanie, więc wydaje się, że romans Westa był klasycznym skokiem w bok mężczyzny w średnim wieku ze znacznie młodszą kobietą.

Fitgerald o romansie męża dowiedziała się z brytyjskich brukowców, które ochoczo publikowały zdjęcia kochanków mknących wspólnie na hulajnodze przez urocze ulice Rzymu. Żona Westa obrała jednak zupełnie inną taktykę, niż większość kobiet, które po takiej akcji zazwyczaj wystawiają rzeczy męża za drzwi, nie czekając na żadne tłumaczenia.

Catherine kilka dni później postanowiła wystąpić razem z mężem w ustawce paparazzi, mającej pokazać, jak wielka jest ich miłość i że jest w stanie pokonać każdą przeszkodę. Para wydała też oświadczenie, w którym zapewniła, że mimo tej sytuacji wciąż oczywiście pozostają zgodnym małżeństwem, a to doświadczenie tylko wzmocniło ich wieloletnią relację. Później w brytyjskich mediach aż kipiało od informacji, iż zapewnienia żony Westa są zwyczajnie nieszczere. Jak donosiły brytyjskie magazyny, Catherine za ten incydent miała ogromny żal do męża, a za zamkniętymi drzwiami nie brakowało ponoć awantur między nimi.

Wścieka się, ale bardzo prywatnie. Jest kilka trudnych rozmów, które trzeba przeprowadzić, ale będą się one odbywać za zamkniętymi drzwiami. Stara się okazywać jedność i zawsze stawiać rodzinę na pierwszym miejscu

- donosił swego czasu Mail Online.

Warto dodać, że po romansie z Lily James, West i jego żona zniknęli na kilka miesięcy z mediów. Dopiero w kwietniu 2021 roku brytyjska prasa donosiła, iż wybrali się na wspólne wakacje, na modną wśród celebrytów wyspę Lamu w Kenii. Z kolei prywatnego samolotu miała im użyczyć Charlotte Tilbury, która jakiś czas temu sprzedała firmę za miliard funtów, więc mogła pozwolić sobie na kosztowne prezenty dla swoich przyjaciół.

Egzotyczne wakacje ponoć jeszcze bardziej miały zbliżyć parę do siebie. Mówiło się, że choć Fitzgerald miała całkowicie wybaczyć swojemu mężowi zdradę, to postawiła mu pewne warunki. Zażądała, by Dominic nigdy w życiu nie pracował już z młodszą od siebie aktorką, ale też, by w żaden sposób nie kontaktował się z nią. Obiecał jej, że nigdy nie spotka się, nie zamieni słowa ani nie będzie już pracować z Lily James - donosiła prasa. Mówiło się, że żona Westa skłonna była nawet odnowić przysięgę małżeńską. Później jednak o pomyśle Catherine mocno ucichło, tym bardziej że West nie tak do końca mógł zapomnieć o pięknej Lily James.

The Crown zwiastun
REKLAMA

Rola niewiernego Karola w "The Crown" dobrze pasuje do Dominica Westa

Brytyjska bulwarowa prasa i tabloidy donosiły, iż ponoć West miał przyznać się swojej żonie, że darzy uczuciem swoją kochankę. Na razie próżno szukać jednak informacji w mediach o końcu ich małżeństwa. W międzyczasie West dostał angaż do hitowego serialu "The Crown", w którym wciela się w postać księcia Karola. Obecnie widzowie mogą oglądać 6. i ostatni już sezon serialu. Złośliwi twierdzą, że rola niewiernego Karola, który podczas małżeństwa z Dianą zdradzał ją z Kamilą, idealnie pasuje do Westa,. W końcu prywatnie aniołkiem to on nie był.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA