REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Dziewczyny z DRE$$CODE porównały pracę dentysty do działalności influencera

Dziewczyny z DRE$$CODE postanowiły porozmawiać o pracy influencerów. Fajna praca, taka nie za ciężka. Wady oczywiście ma - trzeba się czasem nieźle nagimnastykować, by zrobić dobre zdjęcie, podesłać je później do akceptu i czekać na decyzję klienta. Często nawet trzeba się dopasować. Na szczęście pod koniec dnia można odpocząć po ciężkim dniu pracy i powiedzieć sobie: dentysta przecież też ma przyjemną pracę, która sprawia mu radość.

19.01.2024
13:50
dresscode porownanie pracy influencera do pracy dentysty
REKLAMA

O ekipie DRE$$CODE sporo się ostatnio mówi, głównie przez pryzmat muzyczny. Odkąd na TikToku zaczęły trendować kawałki grupy, ludzie zaczęli dopytywać, kiedy w końcu pojawią się w streamingu. Na jeden z komentarzy, w którym autor stwierdził, że trend niebawem przeminie i później już nikt nie będzie chciał słuchać viralowych piosenek, odpowiedzieli Maciek oraz Eryk. Trochę pół żartem, pół serio, bo z pewnością sporo nutka tajemnicy sprawiła, że ludzie jeszcze mocniej zaczęli interesować się członkami DRE$$CODE'U, ale dziś nie o nich.

O influencerach przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA

W grupie prócz chłopaków prężnie działają również dziewczyny, które rozpoczęły na YouTubie serię filmów "GIRL$$CODE", gdzie prowadzą luźne rozmowy na bieżące tematy. Kilka dni temu na kanale pojawił się film, w którym Inez, Gabriela, Karolina i Wiktoria poruszyły wątek pracy influencerów.

Dziewczyny z DRE$$CODE o pracy influencerów: "To nie jest takie hop-siup"

Dziewczyny postanowiły wyjaśnić ludziom, którzy nie działają w branży infuencerskiej, jak wygląda ich praca. Okazuje się, że samo zdjęcie produktu nie wystarcza - żeby zarobić pieniądze, trzeba się nieźle nagimnastykować, a czasem nawet godzinę przed imprezą jechać do innego miasta:

To nie jest tak, że dostajesz produkt, se wstawiasz i, ku*wa, dostajesz pieniądz. Ty musisz jeszcze wysłać do akceptu, to musi przejść przez jakiegoś klienta, (…) w większości sytuacji, jeśli są tam grane jakieś pieniądze, to ty musisz się dopasować często. (…) Albo jechać, tak jak Gabi, godzinę przed melanżem na szybko do jakiejś kawiarni w innym mieście.

Odcinek na kanale DRE$$CODE
REKLAMA

Mimo to przyznały, że praca influencera nie jest ciężką pracą, a to, co obserwatorzy widzą w mediach, to tylko "wierzchołek góry lodowej". Stwierdziły, że są oczywiście przyjemne aspekty w zawodzie influencera, ale ludzie przecież też są zadowoleni, wykonując inne profesje i porównały pracę dentysty do pracy influencera:

- Niektórzy lubią być dentystą. (...).
- Ja też mogę powiedzieć: "O, ten zrobił zęba, w 5 minut i dostał 5 stów".
- "I co, za wizytę tyle bierze?"
- "Za wywiercenie dziury, ku*wa?"
- "Też se mogę dziurę wywiercić"

- podsumowały.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA