REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga próbowała ratować sytuację

W programach na żywo często dochodzi do wpadek. Różne rzeczy zawodzą i nie da się ich kontrolować. W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" gościły polskie siatkarki, które opowiedziały o swoim zwycięstwie. Połączyć się z nimi miał Piotr Kupicha, by pogratulować sukcesu. Z powodów technicznych nie udało się przeprowadzić rozmowy. Jak wybrnęli prowadzący?

01.10.2023
13:22
Dzień Dobry TVN wpadka Fot Instagram
REKLAMA

Programy na żywo rządzą się swoimi prawami. W trakcie tych kilku godzin emisji nie da się wszystkiego przewidzieć czy zaplanować. Często dochodzi do przejęzyczeń czy też technicznych wpadek. Tak właśnie było w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN", gdzie prowadzący musieli zmierzyć się z techniczną wtopą. W programie Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński rozmawiali na temat historycznego zwycięstwa polskich siatkarek z Włoszkami podczas turnieju kwalifikacyjnego do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

REKLAMA

Więcej o programach na żywo i wpadkach przeczytasz w Spider's Web:

Techniczna wpadka w Dzień Dobry TVN. Do rozmowy nie doszło

Warto dodać, że sportsmenki zapewniły sobie dzięki temu pierwszy od szesnastu lat awans na najważniejsze sportowe wydarzenie. W studiu programu TVN gościły Kamila Witkowska oraz Maria Stenzel. Połączyły się również ich koleżanki z drużyny: Martyna Czyrniańska, Monika Fedusio oraz przebywająca we Włoszech kapitanka kadry, Joanna Wołosz. Na początku rozmowy wyczuć można było problemy techniczne, przez co prowadzący - Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński - nie mogli usłyszeć obecnych zdalnie dziewczyn. Dlatego przeszli do rozmowy z siatkarkami w studio. Później na ekranie pojawiło się wideo zaciągnięte z profilu Joanny Wołosz, gdzie uradowane zawodniczki cieszyły się tuż po wywalczeniu upragnionego zwycięstwa. Dziewczyny zaśpiewały przebój grupy Feel "Pokaż, na co cię stać". W związku z tym twórcy śniadaniówki zaprosili Piotra Kupichę z grupy Feel, aby złożył dziewczynom gratulacje. Jak się okazuje, rozmowa nie doszła do skutku.

REKLAMA

Jak Ewa Drzyzga wybrnęła z wpadki w Dzień Dobry TVN?

Ewa Drzyzga postanowiła wybrnąć z tej sytuacji, puszczając niejako oko do widza. Nam jeszcze trochę brakuje do perfekcji dziewczyn. Mamy się od kogo uczyć. Mamy mistrzynie - skomentowała. Mimo że próbowano raz jeszcze się połączyć, ostatecznie się nie udało. Takie wpadki nie są jednak niczym zaskakującym i zdarzają się dość często zarówno w "Dzień Dobry TVN", jak i "Pytaniu na śniadanie".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA