REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Thriller erotyczny z Jenną Ortegą wjechał na VOD. Jest tak gorący, że aż parzy

"Dziewczyna Millera" wywołała spore kontrowersje. 21-letnia Jenna Ortega występuje tu bowiem w gorącej scenie z o wiele starszym Martinem Freemanem. Czy słusznie podniesiono wrzawę? Sami możecie się o tym przekonać, bo film trafił już na VOD.

06.04.2024
7:01
dziewczyna millera jenna ortega co obejrzeć online
REKLAMA

"Dziewczyna Millera" ominęła polskie kina. A przecież ma głośne nazwiska w obsadzie, a do tego wywołała kontrowersje, które zawsze są najlepszą reklamą. Być może jednak chodziło o słaby odbiór filmu. Na Rotten Tomatoes produkcja zebrała marne 29 proc. pozytywnych opinii. Chociaż krytycy doceniają grę aktorską i ogólną koncepcję, uważają tytuł za wtórny i płytki. Racji trudno im szczerze mówiąc odmówić. To w końcu taka nowsza i uboższa wersja "Lolity" Vladimira Nabokova. W inteligenckich dialogach szuka u siebie kolejnych warstw, ale ich nie znajduje. Ogląda się ją jednak całkiem dobrze.

Fabuła skupia się na losach aspołecznej 18-latki Cairo, która mieszka sama w wielkim domu i najchętniej by tylko książki czytała. Ewentualnie pisała. Nudzi się na swojej prowincji, tęskniąc za wielkomiejskimi rozrywkami na poziomie. Wolny czas spędza na wygłupach ze zdziecinniałą przyjaciółką i rozmowach o literaturze z nauczycielem kreatywnego pisania. Choć Jonathan Miller ma żonę i ułożone życie, nastolatka coraz bardziej go fascynuje. Dostrzegając jej talent, zaczyna ją faworyzować i spędzać z nią coraz więcej czasu.

REKLAMA

Dziewczyna Millera - film z Jenną Ortegą już na VOD

Nauczyciel co prawda dzieli nazwisko z Henrym Millerem, ale nigdy nie udało mu się osiągnąć jego poziomu. Jonathan wydał w życiu jedną książkę, którą krytycy określili mianem "bezrefleksyjnie wydumanej". Bezrefleksyjnie wydumana jest też cała "Dziewczyna Millera". Zanim się jednak zorientujecie, osaczy was z każdej strony. To ciężki, ciasny, duszny, parny thriller erotyczny. Fakt, jego stylówa wyjęta jest z podręcznika dla pretensjonalnych artystów, ale okazuje się całkiem skuteczna. Tym samym Jade Halley Bartlett sprawdza się bardziej jako reżyserka niż scenarzystka.

Dziewczyna Millera - Jenna Ortega - co obejrzeć?

"Dziewczyna Millera" nie miałaby tej mocy, gdyby nie aktorstwo. Komik Bashir Salahuddin w roli zabawnego przyjaciela Jonathana i nauczyciela fizyki sprawdza się jako postać od rozładowywania napięcia. A ma co rozładowywać, bo chemia między Jenną Ortegą a Martinem Freemanem potrafi eksplodować widzowi prosto w twarz. I nie chodzi tylko o wspomnianą na początku gorącą scenę. Oni cały czas stawiają sprawy na ostrzu noża. W ten sposób nas przytłaczają.

Oczywiście, Martin Freeman to stary wyga, ale to, co robi tu Jenna Ortega przechodzi ludzkie pojęcie. Co prawda powtarza swoją rolę z "Wednesday" - niedopasowanej nastolatki, inteligentniejszej od swoich rówieśników. Wciąż jednak mamy do czynienia z magnetyzującą kreacją. Jonathana z Cairo łączy relacja nauczyciel-uczennica, ale to ona w niej dominuje. W jednej scenie przejmuje nad Millerem władzę, a sposób, w jaki wygłasza swój monolog, sprawi, że ściany wam się w mieszkaniu zatrzęsą.

Więcej o filmach i serialach z Jenną Ortegą poczytasz na Spider's Web:

Jeśli potrzebujecie trzech powodów, żeby obejrzeć "Dziewczynę Millera" będą to: Jenna Ortega, Jenna Ortega i Jenna Ortega. Ona nadaje temu filmowi największą siłę, jest jego motorem napędowym. Dzięki niej od tej produkcji nie idzie się oderwać.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć Dziewczynę Millera? W tych serwisach:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA