REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Fallout CHAT to najbardziej bezsensowna aplikacja Bethesdy. Mimo tego, nie mogę przestać jej używać

Fallout CHAT to kolejna po grze Fallout Shelter aplikacja Bethesdy, która pojawiła się w Google Play oraz i Tunes App Store. Powstaje fundamentalne pytanie – po co?

04.11.2015
19:57
Nie mogę przestać używać Fallout CHAT
REKLAMA
REKLAMA

Jak łatwo się domyślić, Fallout CHAT służy do komunikowania się w radioaktywnym, post-apokaliptycznym stylu. Program pozwala na stworzenie własnych kompozycji ze znaków, naklejek i animacji GIF, po czym wysyłanie ich naszym znajomym.

Fallout CHAT współgra z wszystkimi najważniejszymi programami do komunikacji.

Messenger, Facebook, Hangouts, Slack, Flipboard, Twitter, aplikacja do wysyłania SMS-ów, aplikacja do obsługi Bluetooth, program do wysyłania e-maili, Trello i wiele, wiele więcej – za pomocą Fallout CHAT możemy wysłać zabawną wiadomość do każdego odbiorcy, który może wyświetlić nasz kolaż w postaci pliku graficznego.

CHAT, czyli Codzienna Hybrydowa Aplikacja Telekomunikacyjna (wielkie brawo za pomysłowe tłumaczenie na język polski!), jest przy tym platformą reklamową dla nadchodzącej gry Fallout 4. Na całe szczęście program robi to w sposób całkowicie nieinwazyjny. Naprawdę trzeba się postarać, aby przeczytać, że to już za moment, już niebawem premiera długo oczekiwanego hitu Bethesdy.

fallout-chat
REKLAMA

Chyba właśnie stąd bierze się zdumiewająca popularność Fallout CHAT – w oczekiwaniu na Fallout 4 z rozpędu instalujemy wszystko, co kojarzy się z grą cRPG o otwartym świecie. Sam nie posiadam się z radości, wysyłając wiadomości z uśmiechniętym blondynem, które przypominają znajomym, że jeszcze 5 długich dni do premiery pełnoprawnej gry.

Fallout CHAT pobierzecie korzystając z poniższych odnośników:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA