REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film „Ferrari” online? Pełna lista serwisów VOD

„Ferrari” to film w reżyserii Michaela Manna. Twórca znany jest głównie z produkcji „Wrogowie publiczni”. W 2022 roku brał także udział w tworzeniu jednego z odcinków pierwszego sezonu serialu „Tokyo Vice”. Najnowszy tytuł spod ręki Manna doczekał się swojej premiery 29 grudnia 2023 roku. Aktualnie jest już dostępny na platformach streamingowych. Zatem gdzie można obejrzeć film „Ferrari” online? Przedstawiamy kompletną listę serwisów VOD.

23.03.2024
7:01
Gdzie obejrzeć film Ferrari online?
REKLAMA

Produkcja opowiada o trzech miesiącach z życia Enza Ferrariego, włoskiego kierowcy wyścigowego oraz założyciela wytwórni samochodów sportowych. Ta historia jest wielkim powrotem reżysera po 8 latach filmowej przerwy. Skoro czekał na nią tak długo, to można było od razu przypuszczać, że zekranizuje ją naprawdę rzetelnie. Zaangażowanie widać szczególnie w doborze obsady, ponieważ na ekranie można zobaczyć naprawdę znane twarze - Adama Drivera, Penélope Cruz czy Shailene Woodley.

REKLAMA

Więcej o filmach biograficznych czytaj na łamach Spider's Web:

Ferrari – gdzie obejrzeć film online?

Jest rok 1957 Enzo Ferrari jest osobą bardzo rozpoznawalną w środowisku motoryzacyjnym. Wyprodukowane przez jego firmę samochody biorą udział w licznych wyścigach. Jednak pomimo prowizorycznego sukcesu marka zaczyna tracić swoją wyjątkowość. Jej wizerunek nie jest tak idealny, jak był wcześniej. Przestała już kojarzyć się z bogactwem, zwycięstwem i przede wszystkim – z szybkością. Enzo zaczyna być bardzo zdesperowany, dlatego też decyduje się na bardzo ryzykowne przedsięwzięcie. Wszystko albo nic. Postanawia wystawić swoją drużynę do udziału w wyścigu Mille Miglia. Jeżeli wygrają, to jego fabryka znów wygodnie uplasuje się na szczycie, jednak jeżeli nie dadzą rady, to wszystko, na co tak ciężko pracował razem z żoną, odejdzie w zapomnienie.

Film „Ferrari” nie jest kolejną zwykłą biografią. Przedstawia wycinek z życia Enza, który był dla niego i jego rodziny przełomowy. Los chciał, że moment podupadania firmy zbiegł się z okresem poważnych problemów rodzinnych. Jest to więc obraz człowieka zdesperowanego, będącego w stanie zrobić wszystko, żeby poukładać swój świat na nowo.

REKLAMA

Film „Ferrari” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA