REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Dzieje się

Nowa "ekipa" wleciała do internetu. Przyjęto ich bardzo chłodno

Czy właśnie jesteśmy świadkami powstania nowej Ekipy? Trochę tak, ale trochę też nie. Były współpracownik Friza, Mateusz „Tromba” Trąbka, od dłuższego czasu zapowiadał, że szykuje dla swoich fanów duży projekt. Zawsze warto mieć nadzieję, ze będzie to coś innowacyjnego albo chociaż delikatnie wyróżniającego się spośród dobrze znanych nam już formatów. No cóż, nie tym razem. Otrzymaliśmy nową ekipę młodych ludzi, w tym przypadku pod nazwą TEENZ.

07.03.2024
13:45
Nowa ekipa w internecie, TEENZ
REKLAMA

Naprawdę mnóstwo osób próbowało już zbudować swoją popularność na schemacie, dzięki któremu Friz osiągnął ogromny sukces. Powstawało zatem wiele grup, mniej lub bardziej znanych. Wszyscy wrzucani byli do jednego, wielkiego domu, gdzie nagrywali filmy o tematyce rozrywkowej na platformę YouTube. Oczywiście był i jest to kontent skierowany do raczej młodszej widowni. Takim też sposobem mogliśmy przez jakiś czas śledzić losy m.in. Teamu Natsu czy Teamu X (1, 2 i 3). Jednak z powtarzanym formatem jest jak z żartym opowiedzianym o kilka razy za dużo. Zwyczajnie nie bawi.

REKLAMA

Więcej o tym, co dzieje się na YouTubie, czytaj na łamach Spider's Web:

TEENZ jak na razie nie dostarcza widzom nowych wrażeń

Jest to naprawdę zadziwiające, ale też odważne posunięcie. W ostatnich latach obserwowaliśmy wiele spektakularnych upadków projektów, utrzymanych w podobnej konwencji. Dlatego też można powiedzieć, że kolejna próba jest przedsięwzięciem, które zwyczajnie nie powinno się udać. Jest to śmiałe posunięcie, ponieważ koncepcje tego typu nie dość, że w obecnej chwili mają naprawdę minimalną szansę na sukces, to są też bardzo kosztowne w realizacji. Samo wynajęcie ogromnej posiadłości to już spory wydatek. Dość nieciekawe prognozy na przyszłość nie powstrzymały jednak agencji Head Start przed stworzeniem nowej grupy przyszłych idolów dzieci i młodzieży – TEENZ.

Nowa ekipa w polskim internecie - TEENZ

Wyżej wymieniona firma ma w swojej bazie kilka naprawdę znanych nazwisk. Jednym z nich jest były członek Ekipy, Tromba, który wystąpił w materiale zapowiadającym najnowszy projekt. Jak na razie jednak nie bierze on w nim bezpośredniego udziału. Na kanale TEENZ pojawiły się już pierwsze filmy. Oczywiście trzeba było zacząć od wspólnej piosenki. Spotkała się ona z bardzo złym odbiorem i nie zapowiada się na to, żeby w najbliższym czasie miało się cokolwiek w tym temacie zmienić.

REKLAMA

Przede wszystkim widać, że TEENZ to projekt, który usilnie chce wejść w jeden, utarty schemat. Stworzenie nowych influencerów, wydanie piosenki typowo pod TikToka, produkty sygnowane nową marką, a może w przyszłości też obecność na galach freak fightowych. To już chyba było, prawda? Nowa ekipa dopiero się rozwija, jednak bardzo trudno będzie jej się przebić. Jeżeli chce konkurować z takimi zawodnikami, jak przede wszystkim GENZIE (a wnioskując po nazwie, to raczej tak), to jest to starcie bardzo nierówne.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA