REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Przygodowa Gra o Tron nareszcie za darmo na smartfony i tablety

Świetne gry przygodowe od Telltale Games zazwyczaj kuszą darmowymi pierwszymi epizodami. W przypadku interaktywnej Gry o Tron musieliśmy czekać naprawdę długo, aby taka wersja pojawiła się w Google Play oraz iTunes App Store.

22.10.2015
17:43
Przygodowa Gra o Tron nareszcie za darmo na smartfony
REKLAMA
REKLAMA

Cyfrowa Gra o Tron opowiada historię, jakiej próżno szukać w książkach R. R. Martina oraz serialu HBO. Mimo tego, scenariusz interaktywnej produkcji stanowi integralną część telewizyjnego uniwersum. Akcja gry jest prowadzona równolegle do wydarzeń z serialu i stanowi ich dopełnienie oraz poszerzenie.

Mobilna Gra o Tron to połączenie wątków nowych postaci z historiami doskonale znanych bohaterów.

W grze od Telltale pojawia się Tyrion Lannister, Cersei Lannister, John Snow, Ramsay Snow i wielu, wielu innych. Co świetne, komputerowym postaciom użyczają swoich głosów aktorzy znani z telewizyjnego widowiska HBO. Weterani przygodówek pilnują z kolei, aby wybory podejmowane przez gracza wideo były równie ciężkie i skomplikowane, co w serialu. Dzięki temu mobilna Gra o Tron moczy posiadacza smartfona po uszy w sieci intryg i zdrad, prowadzonych za pomocą języka i ostrza.

REKLAMA

Gra o Tron to przy okazji popis tego, jak pięknie mogą wyglądać mobilne produkcje. Nieco baśniowa, komiksowa grafika zadziwiająco dobrze współgra ze światem Westeros, co wcale nie było tak oczywiste. Szkoda tylko, że grywalna odsłona Gry o Tron nie jest tak brutalna i dosadna jak telewizyjny oryginał od HBO.

Jeżeli pierwszy, długi na kilka godzin zabawy epizod przypadnie wam do gustu, z poziomu aplikacji możecie nabyć kolejne. Tych jest pięć, każdy wyceniony na 5 dolarów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA