REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Seriale

Gwint: Wiedźmińska gra karciana dostanie własne odcinkowe show

Gra karciana Gwint znajduje się ciągle w stadium otwartej bety, ale już niebawem doczeka się własnego internetowego show - A Round of Gwent.

10.08.2017
17:27
Gwint: Wiedźmińska gra karciana dostanie własne odcinkowe show
REKLAMA
REKLAMA

Gwint: Wiedźmińska gra karciana została zapowiedziana w czerwcu 2016 roku, podczas prestiżowej konferencji Microsoftu poprzedzającej targi E3 w Los Angeles. Od tego czasu produkt polskiego studia CDP RED jest nieustannie rozwijany oraz doskonalony. Karcianka znajduje się aktualnie w fazie otwartych beta testów. Jeżeli macie ochotę ją przetestować, to nic nie stoi wam na przeszkodzie. Zwłaszcza, że w Gwinta zagracie nie tylko na komputerach PC, ale również na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Mam nadzieję, że edycja dla handhelda Nintendo Switch jest jedynie kwestią czasu.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana niebawem dostanie własne odcinkowe show - A Round of Gwent.

A Round of Gwent to internetowy program wideo, w którym zaproszone osoby siadają do jednego stołu. Następnie grają w Gwinta i rozmawiają na interesujące widzów tematy. W pierwszym materiale wideo, reklamującym odcinkowy program, możemy zobaczyć, że CDP RED naprawdę przyłożyło się do tej inicjatywy. Inscenizacja A Round of Gwent stoi na najwyższym poziomie. Ma się wrażenie, jak gdyby zaproszeni goście siedzieli w prawdziwej karczmie, która siłą została wyrwana z losowej gry fantasy. Doskonała robota.

REKLAMA

Świetny jest również sam pomysł. Jeżeli A Round of Gwent zostanie dobrze zrealizowane, odcinkowe widowisko będzie samonapędzającą machiną reklamową dla polskiej gry karcianej. Zapraszając do stołu gwiazdy z branży gier wideo, renomowanych dziennikarzy oraz popularnych youtuberów, A Round of Gwent może przyciągać wielu widzów i zataczać bardzo szerokie kręgi w mediach społecznościowych.

Niestety, na ten moment to wszystko, co wiemy o internetowym programie, który promuje grę Gwint. Odezwaliśmy się do przedstawicieli CDP RED po więcej informacji, lecz ci milczą niczym niemi druidzi z wyspy Skellige. Dowiedzieliśmy się jedynie tyle, że więcej szczegółów na temat A Round of Gwent poznamy już wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA