REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max: co obejrzeć w ten weekend? Najlepsze nowości, przy których nie będziecie się nudzić

Na HBO Max wpadło ostatnio kilka wartych uwagi filmów i seriali. Wybieramy te najlepsze, które mogą urozmaicić wam kolejny majowy weekend.

10.05.2024
13:21
hbo max co obejrzeć weekend nowości hacks czas na miłość
REKLAMA

Już w przyszłym miesiącu HBO Max przekształci się w Max, a do oferty platformy wpadnie jeden z jej największych hitów - 2. sezon „Rodu smoka’. Jednak póki co serwis robi wszystko, by obsypać subskrybentów nowościami i umilić im czekanie na premiery kinowych hitów. Dlatego też - mimo ich braku - każdy widz powinien znaleźć w tej bibliotece coś dla siebie.

REKLAMA

Co obejrzeć w weekend na HBO Max?

Hacks

„Hacks” to przyjęty ciepło przez widzów i krytyków serial z Jean Smart i Christopherem McDonaldem (między innymi), którego pierwszy sezon zadebiutował w 2021 r. Teraz na platformie Warnera co tydzień pojawiają się po dwa epizody świeżutkiej serii 3. Produkcja zgłębia tajniki relacji, która zawiązuje się pomiędzy legendarną komiczką z Las Vegas, a 25-letnią roszczeniową dziewczyną wyrzuconą poza nawias. Produkcja zgarnęła kilka Złotych Globów - koniecznie ją sprawdźcie.

Czas na miłość

Wspaniała opowieść u 21-letnim Timie Lake’u, który odkrywa, że może podróżować w czasie - okazuje się, że mogli to robić wszyscy mężczyźni w jego rodzinie. Bohater postanawia uczynić świat lepszym... i znaleźć sobie dziewczynę. To, rzecz jasna, spore uproszczenie tej niezwykle przyjemnej, ale i wzruszającej historii w stylu feel-good-movie. Występują w nim m.in. Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Margot Robbie, Vanessa Kirby, Tom Hollander.

Czas na miłość - HBO Max

Lore

Cierpienia i trudny wojny obserwowane przez bardziej artystyczną soczewkę i za pomocą impresyjnych zbliżeń. Nieśpieszne, ale wynagradzające cierpliwość. To film o ofiarach nazizmu zupełnie innych niż te, które poznaliśmy w innych produkcjach o holokauście. Oto piątka urodzonych w nazistowskiej rodzinie dzieci podróżuje przez Niemcy tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej. Bohaterowie muszą zmierzyć się z powojennym chaosem i bolesną prawdą o swoich rodzicach. 

Czytaj więcej o nowościach w streamingu na Spider's Web:

Trzynastu

Ron Howard w formie - porzuca patos, przesadną ckliwość i efekciarstwo. To rzetelna, wiarygodna i pełna napięcia opowieść o prawdziwej akcji ratunkowej w Tham Luang. Ekipa ratunkowa podjęła się misji wydostania członków męskiej drużyny piłkarskiej z jaskini w Tajlandii, którzy zostali tam uwięzieni przez ulewny deszcz. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA