REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Dlaczego HBO Max nie działa? Sprawdź, co zrobić w tej sytuacji

Siadasz wygodnie przed telewizorem, włączasz HBO Max, lecz zamiast listy filmów i seriali do wyboru wyświetla ci się informacja "Coś poszło nie tak" lub kod błędu? Podpowiadamy, co zrobić w tej sytuacji.

28.04.2024
16:01
hbo max nie dziala co zrobic
REKLAMA

Co zrobić, kiedy po włączeniu strony HBO Max okazuje się, że nie możemy skorzystać z oferty serwisu? Komunikat "Coś poszło nie tak" lub wyświetlający się kod błędu sygnalizuje, że na platformie pojawił się problem, który można rozwiązać na kilka sposobów. Co należy zrobić, by dostać się do HBO Max? Podpowiadamy krok po kroku, jak naprawić błąd w serwisie.

REKLAMA

HBO Max nie działa: jak rozwiązać problem?

Po wyświetleniu się komunikatu "Coś poszło nie tak" lub kodu błędu należy spróbować kilku rozwiązań, by dostać się na platformę HBO Max. Po pierwsze - warto uruchomić stronę ponownie. Jeśli korzystasz z telefonu, tabletu lub TV, wymuś zamknięcie HBO Max i otwórz aplikację ponownie. W przypadku oglądania treści na komputerze, zamknij i otwórz domyślną przeglądarkę, a następnie wróć na stronę HBO Max.

Może to być jednak kwestia nie samej strony, a konkretnego tytułu - spróbuj włączyć inną produkcję, by sprawdzić, czy problem związany jest z tą konkretną pozycją, którą właśnie oglądasz, czy błąd dotyczy jeszcze innych treści. Jeśli również to nie jest źródłem problemu, zaktualizuj HBO Max. W przypadku korzystania z aplikacji na telefonie, tablecie lub TV, otwórz sklep z aplikacjami na urządzeniu, z którego korzystasz, by upewnić się, że masz najnowszą wersję aplikacji HBO Max. Jeśli widzisz, że jest dostępna aktualizacji, pobierz ją i otwórz aplikację ponownie. W przypadku korzystania z HBO Max na komputerze, wykonaj "twarde odświeżenie" swojej przeglądarki.

Jednym ze sposobów na rozwiązanie błędu jest również wylogowanie się z HBO Max i ponowne uruchomienie urządzenia, z którego korzystasz. Przy tej okazji warto także sprawdzić, czy problem nie leży w samym urządzeniu - jeśli masz taką możliwość, spróbuj uruchomić aplikację lub stronę HBO Max na innym urządzeniu. W przypadku korzystania z treści na komputerze, zaloguj się do HBO Max z innej przeglądarki.

W ostateczności upewnij się, czy problem nie leży po stronie urządzenia sieciowego, takiego jak modem czy router. W tym celu uruchom je ponownie - odłącz zasilanie, odczekaj 30 sekund, a następnie ponownie podłącz zasilanie i poczekaj, aż urządzenie połączy się z internetem.

Zdjęcie główne: Miguel Lagoa/Shutterstock.

REKLAMA

O HBO Max przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA