REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max już za chwilę zmieni się w Max. Jest konkretna data premiery nowego serwisu

Po nieco ponad dwóch latach Polakom przyjdzie się pożegnać z HBO Max. Jak zapowiadano już jakiś czas temu w czerwcu serwis zmieni się w - po prostu - Max. Właśnie pojawiła się konkretna data premiery platformy.

07.05.2024
14:00
max platforma polska premiera
REKLAMA

Amerykanie mogą korzystać z Max już od jakiegoś czasu. Teraz platforma zastępuje dotychczasowe HBO Max na kolejnych rynkach. Zanim w czerwcu trafi do Polski, zawita jeszcze do Czech i Słowacji. Jak już wiemy, ten rebranding nie ogranicza się jedynie do zmiany nazwy. Pojawią się też m.in. nowe pakiety i rodzaje subskrypcji. Zgodnie z zapowiedziami, wraz z wprowadzeniem serwisu skończy się też przymykanie oczu na współdzielenie kont. Idą więc poważne zmiany, na które już powinniśmy się szykować.

Właściciel serwisu Warner Bros. Discovery reklamuje Max niezwykle atrakcyjnym i rozbudowanym katalogiem tak polskich, jak i zagranicznych produkcji. Jak czytamy na stronie serwisu, wśród nich są "największe formaty rozrywkowe, seriale kryminalne, teleturnieje, programy reality i dating, dokumenty, programy dla całej rodziny, kulinarne czy poświęcone projektowaniu wnętrz, a także sportowe relacje na żywo. Co więcej, każdy pakiet Max zapewni Ci pełen dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024".

REKLAMA

Max - kiedy platforma pojawi się w Polsce?

Na stronie serwisu pojawiła się też właśnie informacja, że HBO Max zmieni się w Polsce w Max dokładnie 11 czerwca 2024 r. Na nową wersję serwisu musimy więc poczekać jedynie nieco ponad miesiąc. Jak mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce:

Z każdą chwilą jesteśmy coraz bliżej wielkiej premiery. Każdy element platformy, od bogatej oferty treści po innowacyjny design strony i unikalne systemy rekomendacji, został starannie dopracowany, z myślą o potrzebach i oczekiwaniach użytkowników. Nie możemy się doczekać chwili, gdy zobaczą i doświadczą tego, co dla nich przygotowaliśmy

Max - Polska - premiera

Jak zostać subskrybentem nowej platformy? To bardzo proste. Dotychczasowi użytkownicy HBO Max nie muszą nic robić. Zgodnie z zapewnieniami, automatycznie otrzymają bowiem dostęp do Max. Warto tutaj zaznaczyć, że osoby, które wykupiły HBO Max do końca marca 2022 r., zachowają 33 proc. zniżkę, o ile oczywiście utrzymają ciągłość abonamentu. Na ten moment nie wiadomo jednak, ile dokładnie będą wynosić ceny oferowanych pakietów.

REKLAMA

Od 11 czerwca nowi użytkownicy będą mogli wykupić subskrypcję Max za pośrednictwem strony serwisu bądź dedykowanej aplikacji. Platforma będzie też dostępna u zewnętrznych operatorów i dostawców. Dostęp do niej uzyskamy z poziomu przeglądarki, a także na telefonach, tabletach, telewizorach, odtwarzaczach multimedialnych, dekoderach telewizyjnych i konsolach do gier.

Więcej o Max poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA