REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD

Już niedługo platforma Max zajmie miejsce HBO Max. Jakie będą ceny nowych pakietów?

Już niedługo, bo w czerwcu bieżącego roku, platforma Max zastąpi obecne HBO Max w Polsce. Zmiana ta nie będzie dotyczyła jedynie nazwy. Pojawią się między innymi nowe pakiety oraz rodzaje subskrypcji. Wcześniej serwis zawita do Czech i Słowacji. Tam znane są już konkretne kwoty i to właśnie na ich podstawie można oszacować, jaka będzie cena pakietów dostępnych na platformie Max w Polsce.

22.04.2024
18:01
Max - ceny pakietów 2024, HBO Max
REKLAMA

Aktualnie użytkownicy HBO Max nie mają za dużego pola do manewru, jeżeli chodzi o wybór pakietu. Jeśli chcą mieć dostęp do rozległej bazy filmów i seriali, muszą zdecydować się na płatność miesięczną w wysokości 29,99 zł lub na płatność roczną, której cena wynosi 234,99 zł. Druga opcja to oszczędność na poziomie 34% (w jej przypadku cena za miesiąc to 19,58 zł). Platforma Max, która wejdzie do Polski w czerwcu 2024 roku, będzie oferowała swoim użytkownikom trzy pakiety, ale na tym się nie skończy. Subskrybenci będą mogli wykupić sobie dodatkową ofertę o nazwie „Kanały TV i Sport”. Zapewni ona dostęp do kanałów na żywo, a wśród nich będą m.in.: TVN24, CNN, TVN, TVN7, Cartoon Network, Cartoonito, Eurosport 1 i Eurosport 2. Widzowie będą mogli również zapoznać się z relacjami z różnych wydarzeń sportowych. Jak zatem dokładnie będą wyglądały poszczególne pakiety oraz jaka będzie ich cena?

REKLAMA

Max – cena pakietów

Platforma Max będzie miała dla swoich użytkowników 3 propozycje. Najtańszy pakiet podstawowy umożliwi oglądanie dostępnych tytułów w rozdzielczości Full HD, na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie. Niestety przy wyborze tej opcji widzowie będą skazani na reklamy. Z kolei pakiet standard będzie zapewniał dokładnie to samo, z tą różnicą, że tutaj reklam nie będzie. Pozwoli on także na pobranie 30 produkcji, aby móc obejrzeć je w dogodnym momencie bez dostępu do Internetu. Ostatni pakiet premium zapewni możliwość seansu na 4 urządzeniach w tym samym czasie. Zagwarantuje również rozdzielczość 4K oraz dźwięk Dolby Atmos (tylko przy konkretnych tytułach). Po wyborze tej opcji użytkownicy będą mogli spokojnie pobrać do 100 produkcji. Jeżeli chodzi o ceny subskrypcji, to będą one najprawdopodobniej wyższe niż dotychczas.

Zapowiedź kwietniowych premier na platformie Max

Kwoty są oczywiście na ten moment szacunkowe, oparte na kosztach, które będą musieli ponieść potencjalni użytkownicy serwisu MAX w Czechach oraz Słowacji. Przewiduje się, że w Polsce za pakiet standard, bez reklam, trzeba będzie zapłacić ok. 34,99 zł. Z kolei pakiet premium to już cena rzędu 44,99 zł. Za dodatkowy pakiet sportowy, który można dokupić do każdego rodzaju subskrypcji, trzeba będzie zapłacić ok. 13 zł. Potwierdzono już oficjalnie, że obecni użytkownicy serwisu HBO Max, którzy wykupili dostęp do końca marca 2022 roku, zachowują 33% zniżkę, ale tylko pod warunkiem utrzymania ciągłości subskrypcji. Na konkretne ceny pakietów w Polsce będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych na platformie HBO Max, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA