REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Te horrory obejrzysz online całkowicie za darmo. Oferują nie tylko tanie dreszcze

Za darmo to uczciwa cena. Co prawda wieść gminna niesie, że za tyle to można najczęściej w mordę dostać, ale przecież obejrzy się też całkiem sporo filmów - w tym horrorów. W dodatku wcale nie trzeba się w tym celu uciekać do piractwa.

09.06.2024
10:21
horrory online za darmo co obejrzeć
REKLAMA

Za darmo nie oznacza też "w ramach opłacanej subskrypcji którejś z platform streamingowych", bo żadne to przecież za darmo. Za darmo w tym wypadku oznacza "za darmo", bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, w gratisie, ani grosza nie trzeba płacić. Poniższe horrory znajdziecie bowiem w całkowicie darmowych serwisach, usługach z darmowym dostępem do części biblioteki lub nawet na YouTubie (podkreślam: dostępne są całkowicie legalnie).

REKLAMA

Horrory za darmo - co obejrzeć?

Wśród poniższych horrorów jest bardziej różnorodnie niż w serialach Netfliksa. Na liście znajdziecie tak filmy starsze, jak i nowsze. Łagodniejsze i brutalniejsze. Straszne i strasznie śmieszne. Zagraniczne i... polskie? Tak. Znalazło się miejsce na rodzimą produkcję.

Słudzy diabła

Słudzy szatana - horrory - za darmo

Jeśli lubicie kino gatunkowe, a nigdy nie mieliście styczności z produkcjami indonezyjskimi, to ominęło was całkiem sporo frajdy. Po "Sługach diabła" zechcecie nadrabiać zaległości w indonezyjskiej kinematografii w poszukiwaniu podobnych perełek. Fabuła skupia się na losach dotkniętej tragedią rodziny. Po śmierci matki, dom, w którym mieszkają, zaczyna nawiedzać zjawa łudząco przypominającą zmarłą kobietę. Kolejny horror o duchach? Owszem, ale całkowicie świeży, oryginalny i, co najważniejsze, straszny. Jak akurat nie wbija fotel, to sprawia, że się w nim podskakuje.

Film do obejrzenia za darmo na Rakuten TV.

Bękarty diabła

Darmowa oferta horrorów na Rakuten TV jest tak obszerna, że pozwolę sobie polecić jeszcze jeden tytuł, żeby przypadkiem nie umknął waszej uwadze. Tym razem to film amerykański, zrobiony w dodatku przez słynnego muzyka. Swoją reżyserską karierę Rob Zombie rozpoczął wraz z "Domem 1000 trupów", w których po raz pierwszy poznaliśmy szaloną rodzinkę Firefly. Prowadzony przez jej członków dom strachów staje się grobem grupki podróżujących po kraju młodych ludzi. Już wtedy Kapitan Spaulding i jego krewni dają się poznać jako wyjątkowo pomysłowi psychopaci. Skrzydła w pełni jednak rozwijają dopiero w sequelu. W "Bękartach diabła" uciekają przed żądnego ich krwi policjanta. Jest duszno i brutalnie.

Film do obejrzenia za darmo na Rakuten TV.

Wilczyca

Wilczyca - horrory za darmo

A Polskę w zestawieniu reprezentuje... Rodzima produkcja przenosi nas do XIX w. Maryna umiera w wyniku nieudanej aborcji. Po śmierci prześladuje jednak swojego męża pod postacią wilczycy. Jej dusza wstępuje w młodą szlachciankę, a gnijące ciało wzbudza niesmak i strach mieszkańców dworu. Jak pewnie się spodziewacie, na ekranie rządzi kicz, kicz i jeszcze raz kicz. Ale jaki jest uroczy!

Film do obejrzenia za darmo na 35mm.online.

Szczęki szatana

"Szatan ma szczęki i nie zawaha się ich użyć! "Szczęki szatana" to przerażający horror o starciu dobra ze złem wcielonym w ciało rekina" - czytamy w opisie filmu na YouTubie. Nie sugerowałbym się jednak określeniem "przerażający". To w końcu sklecona na szybko taniocha o księdzu, który musi zmierzyć się z żarłaczem białym opętanym przez samego szatana. To propozycja tylko dla miłośników złego kina. Przy tym filmie ubawią się jak prosięta.

Film do obejrzenia za darmo na YouTube.

Gorączka szatańskiej nocy

Po "Szczękach szatana" nie wyłączajcie przypadkiem kanału Kino Świat VOD. Przełączcie się od razu na "Gorączkę szatańskiej nocy" (tyt. oryg. "Disco Exorcist") - to będzie wspaniały double feature. W tym wypadku mamy do czynienia z horrorem komediowym, osadzonym w barwnej erze disco. To zrealizowana za pięć baksów parodia przepełnionych seksem i przemocą filmów eksploatacji z lat 70. I wygląda... dokładnie tak źle, jak wam się wydaje. Zabawa jest przednia.

Film do obejrzenia za darmo na YouTube.

Harry Angel

Harry Angel - horrory za darmo

Po ostatnich dwóch filmach pora wrócić do prawdziwej grozy. Przy "Harrym Angelu" do śmiechu wam na pewno nie będzie. To naszpikowana symbolami i odniesieniami opowieść o prywatnym detektywie, który podejmuje się zadania odnalezienia znanego niegdyś piosenkarza. Droga wiedzie go... na samo dno piekła. Wcielający się w główną rolę Mickey Rourke gra tak intensywnie, że (jeśli to się do tej pory nie zdarzyło) z miejsca trafi do czołówki waszych ulubionych aktorów. To jego show, nawet jeśli momentami kradnie mu je świetny jak zawsze Robert De Niro.

Film do obejrzenia za darmo na TVP VOD.

Spider Baby

Od końca tego zestawienia dzielą nas trzy filmy skierowane do widzów, którzy lubią na ostro. I to bardzo. Choć zanim sztuczna krew nas zaleje, zacznijmy od "Spider Baby", czyli, jak głosi oryginalny tytuł, najbardziej szalonej opowieści wszech czasów. To historia trójki osieroconego rodzeństwa, których dotyka syndrom Merrye. W późnym dzieciństwie powoduje on psychiczny, fizyczny i społeczny regres. Szofer dba, aby bohaterowie nie wychodzili poza podupadającego wiejską posiadłość. Pewnego dnia dom chce jednak przejąć zachłanne kuzynostwo. Wtedy robi się... nieprzyjemnie.

Film do obejrzenia za darmo na Cultpix.

The Driller Killer

"Spider Baby" już was rozgrzało? Potrzebujecie więcej, ostrzej i mocniej? Sięgnijcie po "The Driller Killer". Abel Ferrara przedstawia w nim historię młodego malarza, który pod wpływem stresu zaczyna zabijać kolejne osoby... przy pomocy wiertarki. Na zachętę dodam, że film trafił na niesławną listę video nasties - zakazanych w Wielkiej Brytanii produkcji. Co prawda stało się tak ze względu na okładkę VHS-owego wydania tytułu, ale on sam też ciężko pracuje, aby deprawować umysły widzów.

Film do obejrzenia za darmo na Cultpix.

Bloodsucking freaks

Bloodsucking Freaks - horrory za darmo
REKLAMA

Zapnijcie pasy. Hamulce nie działają! Czas na prawdziwie krwawe show. Fabuła skupia się na teatralnej trupie, której przedstawienia utrzymane są w stylu Grand Guignol. Widzowie nie wiedzą jednak, że wszystkie oglądane tortury mają miejsce naprawdę. Nieświadome szaraczki są zachwycone, ale na pewnym sceptycznym krytyku nie robi to wrażenia. Mistrz Sardu postanawia to zmienić.

Film do obejrzenia za darmo na Archive.Org.

Więcej o horrorach poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA