REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film „How to Have Sex” online? Pełna lista serwisów VOD

„How to Have Sex” to film w reżyserii Molly Manning Walker. Swojej premiery doczekał się dokładnie 24 listopada 2023 roku. Jest to trzeci tytuł spod ręki twórczyni. Nastoletni dramat jest już dostępny na platformach streamingowych. Zatem gdzie można obejrzeć film „How to Have Sex” online? Przedstawiamy kompletną listę serwisów VOD.

17.03.2024
6:31
Gdzie obejrzeć film How to Have Sex online
REKLAMA

„How to Have Sex” to poruszający film coming of age. Obraz jest także interesującym i angażującym portretem pokolenia Z. Skupia się przede wszystkim na przedstawianiu generacji, dla której seksualna swoboda to nie tylko sama wolność, ale też, jak się okazuje, ogromna presja. Nastolatkowie pośród panujących trendów szukają prawdziwej bliskości i szczerej relacji z drugim człowiekiem. W produkcji wystąpili m.in. Mia McKenna-Bruce, Lara Peake oraz Samuel Bottomley.

Czytaj więcej o dramatach na łamach Spider's Web:

REKLAMA

How to Have Sex – gdzie obejrzeć film online?

Tytuł ten opowiada historię trzech dziewczyn, które z niecierpliwością czekają na wyniki bardzo ważnych dla nich szkolnych egzaminów. Wspólnie wybierają się na greckie wakacje, aby chwilowo zapomnieć o jakimkolwiek stresie. Stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę i luz. Przy okazji chcą też sprawić, żeby jedna z nich w końcu straciła dziewictwo. Prażące słońce, woda, swoboda – to wręcz idealny materiał na film rozrywkowy i pełen spontaniczności. Nic bardziej mylnego. W jednej chwili produkcja staje się opowieścią o pierwszych rozczarowaniach oraz zawodach. Bohaterki zagłębiają się w mroczne strony dojrzewania, które odbiegają od ich wyobrażeń. „How to Have Sex” to tytuł dojrzały i nietuzinkowy, skupiający się w szczególności na perspektywie młodych dziewczyn.

Oficjalny zwiastun filmu How to Have Sex
REKLAMA

Film „How to Have Sex” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA