REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jak poruszać się po sPlay?

sPlay to nowy blog z Grupy Spider's Web podejmujący tematykę cyfrowej rozrywki i odpowiadający na fundamentalne pytania: w co zagrać, czego posłuchać, co przeczytać, co obejrzeć. Oto jak poruszać się po sPlay.pl.

19.03.2013
10:00
Jak poruszać się po sPlay?
REKLAMA

sPlay - Cyfrowy styl życia to blog, więc charakteryzuje się chronologicznym układem treści. Na stronie głównej bloga znajdziecie listę najnowszych tekstów publikowanych na naszych łamach uporządkowanych w charakterystyczny dla bloga sposób: im wyżej na stronie, tym nowsza publikacja. Każdy tekst opisany jest następującymi atrybutami: kategorią wpisu, autorem oraz liczbą komentarzy, które się pod nim znajdują.

REKLAMA

Na sPlay znajdziecie siedem głównych kategorii tematycznych publikowanych tekstów. To: gry, muzyka, e-booki, audiobooki, film, seriale oraz aplikacje. Każda z nich dostępna jest pod specjalnym adresem w subdomenie splay, np. muzyka.splay.pl, gry.splay.pl, ebooki.splay.pl, itd., co ułatwi poruszanie się po blogu Czytelnikom zainteresowanym jedynie wybraną tematyką tekstów.

Cztery najważniejsze kategorie tematyczne: film (łącznie z serialami), gry, muzyka oraz e-booki mają specjalne widgety na stronie głównej, które zbierają teksty opisujące polecane przez nas produkty cyfrowej rozrywki. W przypadku gier i muzyki, obok poleceń "najlepsze gry" i "tego musisz posłuchać" prezentujemy tam również najważniejsze informacje z danej kategorii "o tym musisz wiedzieć".

REKLAMA

Dodatkowo, na samej górze bloga, nad logotypem, przygotowaliśmy belkę promującą trzy najważniejsze naszym zdaniem teksty dnia. Są one również wyszczególnione na stronie wpisu po prawej stronie od grafiki głównej.

Serdecznie zapraszamy!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA