REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Gwiazdor "50 twarzy Greya" miał stalkera. Jamie Dornan opowiedział o przerażającym spotkaniu

Po roli w filmie "50 twarzy Greya" Jamie Dornan doświadczył gigantycznej popularności. Aktor poznał jej ciemną stronę, kiedy to musiał zmierzyć się ze stalkerem. Wizyta psychofana w domu aktora okazała się być traumatycznym przeżyciem nie tylko dla samego gwiazdora, ale również i jego córek.

02.01.2024
12:05
Jamie Dornan 50 twarzy Greya
REKLAMA

Jamie Dornan to gwiazdor, który dał się poznać szerszej publiczności po udziale w filmowym hicie "50 twarzy Greya". Już po 1. części filmowego hitu Dornana przytłoczyła niesamowita popularność, lecz kontrakt, który podpisał, zobowiązał go do zagrania w dwóch sequelach. Ze względu na erotyczne podłoże filmu, o aktorach odgrywających główne role: Dornanie i Dakocie Johnson krążyły rozmaite plotki. Jedna z nich traktuje o tym, że Dornan i Dakota uprawiali prawdziwy seks na planie filmu, natomiast aktorka później zaszła w ciążę z kolegą z filmowego planu.

REKLAMA

Więcej o hollywoodzkich aktorach przeczytasz w Spider's Web:

Jamie Dornan miał stalkera

W jednej z niedawnych rozmów z serwisem The Independent gwiazdor przyznał, że gdy przyszedł wielki sukces "Greya", starał się nieco zdystansować od swoich wielbicieli, tworząc pewnego rodzaju oddzielający go mur od swoich fanów. W ten sposób chciał też ochronić swoje dzieci. Gwiazdor "Greya" od lat związany jest z aktorką i piosenkarką Amelią Warner, z którą doczekał się trzech córek.

Jak się okazuje, po sukcesie "Greya" Jamie musiał zmierzyć się z wizytą stalkera w jego domu.

Miałem sytuację ze stalkerem. To było cholernie przerażające. Ktoś pojawił się w moim domu, kiedy były tam moje dzieci... To było coś..." - opowiedział Jamie w rozmowie z The Independent. Aktor nie zdradził jednak żadnych szczegółów odnośnie tej przerażającej domowej wizyty. Podkreślił jedynie, że to zdarzenie okazało się traumatyczne dla jego najbliższych, czyli żony i trzech córek.

50 twarzy Greya zwiastun
REKLAMA

1 stycznia zadebiutował 2. sezon "The Tourist" z Dornanem

W ostatnim czasie Jamie zdradzał też w wywiadach, że jego wielbiciele nie zobaczą go w produkcji, która tak jak "50 twarzy Greya" nasycona była dużą dawką erotyki. Nie chce dziwnych plotek, które mocno uderzają w jego rodzinę. Jak się jednak okazuje, mocno skłania się ku rolom superbohaterów. Aktor podkreślił też, że jest szczęśliwy w miejscu, w którym obecnie znajduje się jego kariera. Jestem szczęśliwy robiąc, to, co robię, a pewnego dnia zniknę i przez resztę życia będę grać w golfa - powiedział Dornan w wywiadzie dla The Independent. Dodajmy, że 1 stycznia na antenie BBC One zadebiutował już drugi sezon serialu z Dornanem "The Tourist".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA