REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Reżyser "Jokera 2" pokazał nowe zdjęcia Lady Gagi i Joaquina Phoenixa

W oczekiwaniu na "Joker: Folie a Deux" Todd Phillips, reżyser filmu, z okazji walentynek opublikował na Instagramie pełne czułości zdjęcia zakochanych złoczyńców. Premiera produkcji z Joaquinem Phoenixem i Lady Gagą jeszcze w tym roku.

15.02.2024
9:59
joker nowe zdjecia joaquin phoenix lady gaga
REKLAMA

Joker i romantyczne sceny to chyba ostatnia rzecz, którą można sobie wyobrazić. Walentynki to jednak czas miłości dla wszystkich, nawet dla tych, którzy mają swoje za uszami. Udowodnił to Todd Phillips - reżyser filmu "Joker: Folie a Deux" udostępnił na Instagramie zdjęcia bohaterów najbardziej toksycznego romansu w uniwersum DC, czyli Jokera i Harley Quinn. W sequelu oscarowej produkcji w parę złoczyńców wcielą się Joaquin Phoenix oraz Lady Gaga. Mimo ich złowrogiej natury, wyglądają na uroczych zakochanych.

REKLAMA

Joker i Harley Quinn w romantycznym wydaniu. Zdjęcia udostępnił reżyser filmu "Joker: Folie a Deux"

Na Instagramie reżysera pojawiły się trzy nowe zdjęcia Joaquina Phoenixa oraz Lady Gagi. Duet, który wciela się w Jokera i Harley Quinn, na fotografiach wygląda niezwykle uroczo i romantycznie. "Mam nadzieję, że wasz dzień jest pełen miłości" - napisał Phillips, publikując datę premiery produkcji. Na pierwszym zdjęciu pojawił się Joker w swojej popularnej charakteryzacji, a na drugim złoczyńca z utęsknieniem patrzy zza krat na swoją ukochaną. Trzecia fotografia to cudowne ujęcie tańczącej na dachu pary w strojach wieczorowych, które jest nawiązaniem do klasycznej grafiki Alexa Rossa.

O sequelu "Jokera" na ten moment nie wiadomo zbyt wiele, choć zapowiadany jest jako musical. Mimo że fabuła również jest trzymana w tajemnicy, wszystko wskazuje na to, że głównym wątkiem będzie relacja romantyczna Jokera i Harley Quinn, w których wcielają się Joaquin Phoenix i Lady Gaga. W komiksach Harley Quinn była bowiem psychiatrką w Arkham Asyklum, w której zakochał się Joker. Za reżyserię odpowiada Todd Phillips, który wraz ze Scott Silver napisał także scenariusz.

Premiera filmu "Joker: Folie a Deux" 4 października 2024 r.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna filmu "Joker" na YouTube.

REKLAMA

Na temat "Jokera" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA