REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Parówka na koncercie Julii Żugaj. Nagranie stało się viralem

Podczas koncertu Julii Żugaj w ramach Letniej Trasy Koncertowej miała miejsce zabawna sytuacja, która została uwieczniona przez jedną z fanek i stała się viralem na TikToku. Przedmiotem dyskusji stała się popularna parówka-pluszak z kolekcji Gang Mocniaków, którą można było nabyć w sieci sklepów Biedronka.

01.07.2024
10:18
julia zugaj koncert parowka patrycja
REKLAMA

Julia Żugaj to popularna influencerka, która zajmuje się nie tylko nagrywaniem filmów na YouTubie, ale również muzyką. W 2022 r. wydała album "Miłostki", a w 2023 r. ukazał się krążek "Świąteczne Harmonie". Drugą płytę promowała podczas trasy koncertowej Świąteczne Harmonie Tour 2023, w ramach której odwiedziła takie miasta jak Kraków, Gdynia, Wrocław czy Warszawa. Na koncertach influencerki pojawiają się tłumy fanów i nie inaczej było podczas Letniej Trasy Koncertowej, która rozpoczęła się 16 czerwca i potrwa do 20 lipca.

REKLAMA

Parówka na koncercie Julii Żugaj stała się viralem. Filmik ma ponad 2 mln wyświetleń

Po pierwszym koncercie w Ustroniu Julia Żugaj wyruszyła do Koszalina, gdzie wystąpiła dla swojej młodej publiczności. Z tego koncertu z pewnością zostanie zapamiętane wydarzenie, które zostało uwiecznione przez jedną z fanek i opublikowane na TikToku. Nagranie, na którym dziewczyna krzyczy w stronę sceny: "Obróć się, parówka, parówka tam leży", stało się viralem na TikToku i ma już około 2,3 mln wyświetleń. "Rzuciłam Julce pluszaka parówkę z Biedry i krzyczałam do niej, żeby zauważyła" - pisze autorka filmiku, pod którym jest już ponad 4,5 tys. zabawnych komentarzy. Co ciekawe, do nagrania postanowiła odnieść się sama Julia Żugaj - influencerka dograła się do wideo, trzymając wspomnianą parówkę, którą rzuciła jej fanka.

Na koncertach Żugaj panuje niespotykana atmosfera i dzieją się rzeczy wyjątkowe. Tak było również w minionym roku, kiedy na występie w ramach trasy Świąteczne Harmonie Tour 2023 na scenie pojawił się chłopak influencerki, Maciej Ejsmont, który oświadczył się jej przed publicznością. "Powiedziałam tak!" - napisała na Instagramie była członkini Teamu X, która zapozowała do zdjęcia z pierścionkiem zaręczynowym. Obecnie influencerka zebrała na platformie 1,3 mln obserwujących, natomiast jej kanał na YouTubie subskrybuje 535 tys. osób.

REKLAMA

O Julii Żugaj czytaj w Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA